Вівторок, вересня 25, 2018
   
Text Size

РАДОМИШЛЬ: ДОВГООЧІКУВАНИЙ РЕМОНТ МОСТУ ЧЕРЕЗ ТЕТЕРІВ. ЯК БУДЕ ОРГАНІЗОВАНИЙ РУХ В ОБ’ЇЗД І ЧИ ЗАВДАСТЬ ШКОДИ МІСТУ

У Радомишлі перед початком ремонту мосту через річку Тетерів вже є чимало публікацій про цей важливий об’єкт, об’їзну дорогу.

Проте це в основному наміри, здогадки окремих місцевих посадовців, журналістів.

«Радомишль – інфо» поцікавилося у начальника філії «Радомишльський райавтодор» Василя Якименка щодо об’єктивності таких новин.

За словами головного шляховика району об’їзд буде проходити поворотом транспорту наліво з дороги Кочерів – Радомишль перед колишнім машинобудівним заводом на вулицю Самоплавського. Далі транспорт буде рухатися через луг прибережної зони Тетерева по новозбудованій насипній дорозі. Потім переправлятися на лівий берег річки через теж новозбудований міст по прокладених по верху 5-ти залізобетонних труб діаметром 1200мм м для пропуску річкової води і виїжджати на вулицю Старокиївську.

Звичайно, що інтенсивний потік руху великовантажівок, фур з Старокиївської через Велику Житомирську у напрямку Малина попрямує через Майдан Соборний. Не виключено, що і у зворотньому напрямку будуть шукати шлях через Майдан вантажівки з щебенем Малинських гранкар’єрів. Отже центру міста при такому розкладі руху від навантаження, як кажуть, «мало не покажеться».

Проте, як запевняє Василь Сергійович, у кошторисах будівництва обов’язково мають бути не тільки закладені кошти на відновлення відрізків об’їзного шляху, а й силами будівельників проведено ремонт виявлених пошкоджень дорожнього полотна після завершення ремонту .

Проте забігати наперед не будемо. Час покаже.

Щодо намірів залишити новопобудований переправний міст через Тетерів у користуванні міста. Це гарний задум. Адже у такому разі ми звільнимо центральну частину Радомишля від щоденного руху фур до пивзаводу і в зворотньому напрямку на Кочерів, направивши їх відповідними дорожніми знаками по об’їзній дорозі. Щоправда з власниками мосту доведеться розрахуватися за деякі конструкції, наприклад, труби з бюджету громади

Проте чи вистоїть такий міст перед напором весняних паводків, які нині трапляються рідко, але таки бувають? Чи спроможні оті 5 труб пропустити велику кількість Тетерівської води! Чи на заб’ється їхнє тіло всіляким сміттям та кригою, а міст просто знесе стихія та прокладе нове русло по лузі? Навряд чи хтось з інженерів дасть ствердну відповідь.

Радомишляни пам’ятають, що побудований на тому ж самому місці вантовий пішохідний місток у 1994 році довго не простояв. Берегову опору підмило паводковою водою, а всю конструкцію знесла стихія.

Тим часом ремонт мосту розпочнеться невдовзі.

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

НА РАДОМИШЛЬЩИНІ «СВОБОДА» ВІДКРИВАЄ НОВУ КРИЇВКУ

У неділю, 30 вересня 2018 року, в Радомишльському районі відбудеться відкриття криївки в історико-культурному просторі «Повстанський хутір» (недалеко від села Ставки).

Організатори – Радомишльська районна організація ВО «Свобода» й осередок товариства «Просвіта».

У програмі заходів:

– спільна молитва (о 12:00);

– мітинг та виступи творчих колективів (12:15);

– військово-історична реконструкція боїв воїнів УПА проти німецьких військ та проти військ НКВС (13:20-14:30);

– огляд відтвореної (відновленої) криївки УПА (14:40).

Буде забезпечено підвіз гостей до «Повстанського хутора» з міста Радомишль. Збір – об 11:30 біля пам’ятника Т.Г.Шевченку.

 

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :