Вівторок, вересня 25, 2018
   
Text Size

На Житомирщині рідні намагаються з’ясувати правду про смерть військовослужбовця 26-ї бригади

У неділю, 1 липня, в зоні ООС, де виконує бойове завдання 26 артилерійська бригада, сталася надзвичайна подія. Близько шостої години ранку на бойовому посту знайдено тіло солдата, який зазнав смертельного вогнепального поранення. Це військовослужбовець з міста Бердичева – 27-річний Олександр Присяжний.

За версією слідства, загиблий скоїв самогубство, однак його рідні стверджують: хлопця вбили і тепер намагаються приховати правду.

«Мати померлого військового Наталія Володимирівна Плюхіна, яка не вірить, що їх син міг скоїти суїцид. За її словами, Олександр був сильною людиною, не боявся труднощів та не мав причин для того, щоб накласти на себе руки. Зараз її намагаються переконати, що син напередодні посварився з дружиною, саме тому й застрелився. Однак він не залишив ніякої передсмертної записки, нічого такого, щоб вказувало на те, що він добровільно позбавив себе життя», - йдеться на сайті.

«У загибелі мого сина дуже багато нез’ясованих обставин. Нам сказали, що він отримав кульове поранення на посту. При ньому був лише автомат АК-74. Це зброя з довгою базовою вогневою точкою. Він був «короткорукий» і ніяк рукою не міг дістати пусковий гачок, щоб себе застрелити. Те, що вони намагаються довести, що він посварився з дружиною і в нього були якісь суіцидальні наміри – неправда. Він хотів цього розлучення і прагнув його. Це була його ініціатива. Ті, хто з ним зараз служать, попросили передати через інших людей, що приїдуть у відпустку чи на передислокацію та розкажуть, що ж там було. Я не хочу, щоб з мого сина зробили самогубцю», – каже Наталія.

Вона додає, що це вже другий шлюб сина, від першої дружини у нього є маленька дитина, і те розлучення він переживав набагато важче. З нинішньою дружиною Олександр прожив лише дев’ять місяців, спільних дітей у них не було, майнових конфліктів теж. Останній раз Наталія говорила з сином 30 червня, і у нього був нормальний, бадьорий голос. Він не був пригнічений чи засмучений. Навпаки – радів життю, будував плани на майбутнє. Зараз жінка намагається знайти бодай якусь інформацію, щоб дізнатися більше про те, що ж сталося. Але каже, що з нею ніхто не хоче розмовляти на цю тему, всі її уникають.

«У мене немає надії на справедливість. Адже тут навіть ніяка незалежна експертиза не допоможе: ніхто не дасть його автомат, не дадуть кулі, не дадуть бронежилета, який вже, мабуть, давно поміняли та викинули. Я просто хочу, щоб ім’я моєї дитини залишилося чистим. Він не заслуговує того, що з ним зараз роблять. Поки що керівництво військової частини погодилося допомогти в похованні, та діяти уже буду після того, як його привезуть. А я навіть поховати його по-християнськи не можу, бо написали, що він – самогубця. За що йому таке?», – плаче засмучена мати.

джерело: Житомир.info

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

НА РАДОМИШЛЬЩИНІ «СВОБОДА» ВІДКРИВАЄ НОВУ КРИЇВКУ

У неділю, 30 вересня 2018 року, в Радомишльському районі відбудеться відкриття криївки в історико-культурному просторі «Повстанський хутір» (недалеко від села Ставки).

Організатори – Радомишльська районна організація ВО «Свобода» й осередок товариства «Просвіта».

У програмі заходів:

– спільна молитва (о 12:00);

– мітинг та виступи творчих колективів (12:15);

– військово-історична реконструкція боїв воїнів УПА проти німецьких військ та проти військ НКВС (13:20-14:30);

– огляд відтвореної (відновленої) криївки УПА (14:40).

Буде забезпечено підвіз гостей до «Повстанського хутора» з міста Радомишль. Збір – об 11:30 біля пам’ятника Т.Г.Шевченку.

 

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :