РАДОМИШЛЬСЬКІ ДЕПУТАТИ ПРАЦЮВАЛИ НА 10-Й СЕСІЇ УПРОДОВЖ 3-х ГОДИН

Інструменти
Шрифти

Сьогодні, 25 жовтня 2018р.  Понад 30 питань  порядку денного упродовж 3-х годин розглянули депутати Радомишльської міськради на черговій 10-й сесії.

На початку пленарного засідання депутати  оприлюднили  звернення  до  керівництва держави та Уряду України. Зокрема голова партійної  організації ВО «Батьківщина» Василь Тужик та Віталій Литвин, очільник депутатської фрації БПП «Солідарність»  озвучили звернення до Прем’єр – Міністра з приводу підвищення ціни на природний газ для населення,  а депутат, заступник міського голови Олег Соболевський, щодо відсутності чітко визначених цін на електроенергію для бюджетних установ та закладів, що  унеможливлює складання бюджетів місцевих рад  на 2019 рік.

Депутати  внесли зміни до міського бюджету та  статуту  комунального підприємства «Водоканал», прийняли рішення про  присвоєння  звання «Почесний громадянин Радомишльської міської громади» міському  голові  1992 -2006 рр, депутату міськради Володимиру Капранчуку, заслухали звіт та визнали роботу задовільною директора міського Будинку культури Сергія Катерленка

Затвердили Програми підтримки та розвитку міського   райвіськкомісаріату та Радомишльського відділення фіскальної  служби, Положення  про проведення конкурсу на посади крівників охорони здоров’я,  ряд розпоряджень міського голови Володимира Тетерського.

Прийняли рішення про закриття фельдшерських пунктів у селах  Лутівка та Березці,  по  15-ти  питаннях по наданню земельних ділянок,  дозволів на розробку проектів землеустрою, зарахування на чергу  для отримання земельних ділянок, тощо.

 Депутати  після тривалих тривалих  дебатів відправили на доопрацювання проекти рішень щодо відмови у виділенні земельної ділянки учаснику бойових дій Валерію Чублукову та Положення про управління земельних відносин  та сільського господарства міської ради до наступної сесії.

У різному депутат Таїсія Василюк проінформувала депутатів та керівництво ради про надання їй інформативних матеріалів міської ради на платній основі.  Депутати погодилися повернутися до цього питання після його розгляду на профільній комісії з питань законності та прийняття відповідного висновку.

Депутат Наталія Данилюк повторно порушила питання  про ремонт дорожнього  покриття  вулиці Присутственної, яка пролягає до  міської поліклініки та лікарні. Міський голова Володимир Тетерський  озвучив інформацію, що благоустрій вулиці планується провести за кошти з державного бюджету.

За пропозицією депутата Володимира  Капранчука   було прийнято  рішення створити депутатську комісію по обстеженню стану  міського полігону по знезараженню твердих побутових відходів, технічні  мережі якого  повністю зруйновані у результаті  організації корупційного  прийому побутового сміття  у великих обсягах з  Києва  колишнім керівництвом міста у 2008 – 2010 роках.

 

Популярні новини міста