Інструменти
Шрифти

Радомишльська центральна районна лікарня планує відкрити ще одну аптеку у вільному приміщенні. Дивись ТУТ: «ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО ОРЕНДИ НЕРУХОМОГО МАЙНА, ЩО НАЛЕЖИТЬ ДО КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ РАДОМИШЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

. Як відомо на території закладу до цього часу діяли дві аптеки. Чи призведе функціонування ще одного додаткового торговельного підприємства до здорової конкуренції, що в свою чергу здешевить вартість ліків хоч на якусь дещицю, сказати важко.

На засіданні постійної депутатської комісії з питань законності, місцевого самоврядування та регламету Радомишльської міської ради головний лікар райлікарні Наталія Вітінська повідомляла, що має тверді сподівання на цінову конуренцію між двома аптечними суб'єктами, що використовують приміщення комунальної власності територіальної громади.

Чи не вийде у нас так, як у комунальних лікарнях Житомирської області , де нині  у кожному корпусі та на кожному поверсі напхано безліч аптечних кіосків, а хворі, які перебувають на стаціонарному лікуванні, чи їх рідні ходять через дорогу в інші приватні аптеки купувати ліки, бо там вони відчутно дешевші?

Нагадаємо, що у Радомишлі на 14 тис. населення працює 8 приватних аптек та одна районна комунальна.

Зауважимо, що у Радомишлі на районному ринку реалізують продукти харчування не один десяток підприємців. Проте ціни на основні з них – м'ясо, сало, олію, цукор, морську і прісноводну рибу, тощо однакові, копієчка в копієчку, як на копил.

Компонент коментарів CComment

Популярні новини міста