Четвер, жовтня 18, 2018
   
Text Size

5 ІСТОРІЙ ЛЮДЕЙ, ЯКІ НАБИЛИ БЕЗГЛУЗДІ ТАТУ ТА ВИВЕЛИ ЇХ

Наталія Кучерявая

Знайшлися ті, хто не посоромився розповісти про дурні татуювання, зроблені в молодості, і про те, як позбавлявся їх.

Єлизавета, 19 років, студентка

Позбулася напису O parts на шиї

У 15 років ми з подружкою вирішили зробити тату-напис на шиї Never to parts, тобто — "Ніколи не розлучатися". У неї на шиї був початок фрази — Never t, а у мене закінчення — O parts. Робили у випадкового і дешевого майстра. Тату вийшло негарним і розмазаним. Слава Богу, що хоч на шиї — можна волоссям прикрити.

Я його ховала і нікому не показувала.

Вивести тату захотіла одразу ж, але тоді у мене не було грошей. Взялася за це лише через кілька років. Виводила лазером, у професіонала, вибирала його відповідально, а не так, як майстра тату. Шрамів після процедури не залишається, а коли її роблять, здається, ніби тебе б'ють струмом. Триває це лише кілька хвилин.

Інших татуювань у мене немає, але хочу зробити. Цього разу вони будуть красивими і продуманими.

________________________________________

Сергій, 33 роки, інженер-технолог

Позбувся павука на руці

Тату я зробив у 16 років під впливом друга, який переконував, що це круто і саме те, що мені потрібно в житті. Я повірив. Малюнок самостійно не підбирав, а довірився майстрові-початківцю з саморобною машинкою, що жив у нашому під'їзді. Він порадив набити павука.

Сказав, що якщо щось не сподобається, малюнка можна позбутися в будь-який момент і без проблем. Це виявилося неправдою.

Почав замислюватися про виведення тату десь у 25 років, коли шукав нову роботу. Татуювання було трохи вище передпліччя на правій руці — дуже помітне, особливо влітку. У мене всі питали про його значення і про обставини, за яких я його зробив. Це почало напружувати, захотілося позбутися тату. Здавалося, що оточуючі вважали мене причетним до криміналу.

Зводити тату почав два роки тому, пройшов уже 12 сеансів — по одному сеансу на два місяці. Потрібно ще кілька.

________________________________________

Катерина, 27 років, адміністратор продажів

Позбулася кота між лопатками та імені хлопця на зап'ясті

Перше татуювання я зробила в 19 років. Тоді працювала в клубі PJ і познайомилася з хлопцем. У той час він тільки починав займатися нанесенням татуювань, а я погодилася стати однією з перших його клієнток. Набила на попереку напис латиною Per aspera ad astra, що означає "Через терни до зірок". Зараз звучить смішно, але я залишила це тату як нагадування про молодість.

Потім я набила кота між лопатками, а останнє і найдурніше татуювання було на зап'ясті.

Я тоді закохалася в хлопця, а він — у мене, і ми зробили тату з іменами одне одного на знак вічної любові. Але вже через вісім місяців його довелося перекривати іншим.

Вибрала для цього маленький соняшник у техніці "акварель". Думаю, мій колишній теж видалив тату — зараз він одружений, і не з Катею.

У 22 роки вивела тату кота — відчула, що малюнок обраний невдало. Це не дуже приємно, але не боляче і досить швидко, сеанс триває п’ять-сім хвилин. Мені таких процедур знадобилося десь шість чи сім: усе залежить від розміру малюнка. Трохи болить уже після процедури, але шрамів не залишається.

Зараз у мене три татуювання: той латинський напис, соняшник і чорно-білий ірис. Хочу більше.

________________________________________

Олександр, 27 років, приватний підприємець

Позбавився ініціалів за вухом

У 19 років з'явилося бажання зробити татуювання. Просто стало цікаво, як це відбувається. Робив тату не для того, щоб виділитися, а щоб випробувати щось нове і побачити, як воно буде виглядати на мені. Набив за вухом свої ініціали — красивим шрифтом і з завитками.

А через шість років я змінив ставлення до власного тіла. Тепер вважаю, що чисте тіло естетичніше, а татуювання — не мій спосіб показати себе світові. Тату вже почав зводити. Робити це не болючіше, ніж набивати його. Але часу йде набагато більше. Я зробив уже шість чи сім процедур, зникло майже 60% малюнка.

________________________________________

Роман, 47 років, керівник IТ-проектів

Залишив на руці зображення вовка, яке розпливлося, щоб пам'ятати про дурощі молодості

Наколку (вживаю це слово принципово, тому що тату — це те, що професійно роблять у салонах) я набив ще за радянських часів, коли служив на Північному флоті. Це не було чимось особливим: тоді наколки робили всі. Але мені, як напівінтелігентові, хотілося чогось оригінального, а не шаблонного. Тому малюнок придумав сам: вовк із написом Para Bellum, тобто — «Готуйся до війни». Майстра вибирати не доводилося: він у нас був один — Саня Назаров із Москви.

Бив саморобним інструментом — електробритвою з приладнаною до неї заточеною гітарною струною, вставленою в порожній стержень від кулькової ручки.

Після служби, особливо перед вступом у Могилянку, думав вивести наколку. Але вирішив, що це не варто часу і зусиль. Перекривати новою теж не хотілося. Думав трохи освіжити, але потім вирішив залишити як є — татуювання, що розпливлося і вицвіло, буде нагадуванням про дурощі молодості. Я про нього не шкодую, але і не пишаюся.

Джерело: https://bzh.life/ua/lyudi/ludi-s-duratskimi-tattoo

 

 

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

РАДОМИШЛЯНИ ОТРИМАЛИ ВІД В.ЖУРАВСЬКОГО ОКУЛЯРИ

Народний депутат Верховної ради минулого скликання від 66-го виборчого округу, куди входить наш   Радомишльський район, не забуває проторену стежку на Радомишльщину.

На вихідні дні він знову завітав до Радомишля. Цього разу щоб допомогти своїм колишнім виборцям, які мають проблеми з зором та грошову скруту на придбання якісних окулярів.

Під час зустрічі людям, які попередньо пройшли обстеження у лікаря, були подаровані окуляри.

В.Журавський обговорив з містянами актуальні життєво-соціальні проблеми, відповів на запитання.

 

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :