Інструменти
Шрифти

Підприємець Ю.Макарчук, який здійснює перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування, посилаючись на підвищення вартості складових тарифу на перевезення пасажирів, подав звернення до Радомишьського міськвиконкому у якому просить підвищити плату за проїзд.

Чи погодиться на такий крок виконком стане відомо пізніше. Це питання буде розглянуто на черговому засіданні виконавчого комітету 12 вересня.

В оприлюдненому проекті рішення виконкому зазначено, що вже отримано "добро" та відповідні рекомендації міської комісії з питань погодження тарифів на перевезення та комунальні послуги щоб погодитись з вимогами перевізника.

«1.Погодити тариф (розрахунок на перевезення 1 пасажира) на проїзд по м. Радомишлю в автобусних маршрутах загального користування ФОП Макарчуку Ю.А., який працює на міських маршрутах загального користування у розмірі не вищих, як:

- 5 грн. 00 коп. - для дорослих;

- 3 грн. 00 коп. - для дітей віком від 6 (шести) до 14 (чотирнадцяти) років у період з 01 жовтня по 15 травня;

- 0 грн. 00 коп. – для дітей віком до 6 (шести) років

2. З дати введення в дію тарифів (які затверджені даним рішенням) рішення виконавчого комітету Радомишльської міської ради від 09.08.2017 року №242 «Про тариф на проїзд по м. Радомишлю в автобусних маршрутах загального користування» вважати таким, що втратило чинність.

3. Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

4. Доручити керуючому справами виконкому – начальнику загального відділу міської ради Легенчук В.П. забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному сайті Радомишльської міської ради та направити дане рішення ФОП Макарчуку Ю.А.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Соболевського О.В. та комісію міської ради з питань погодження тарифів на перевезення та комунальні послуги» – йдеться у проекті рішення виконкому

 

Компонент коментарів CComment

Популярні новини міста