Субота, жовтня 20, 2018
   
Text Size

У Радомишльській райраді лише 14 депутатів підтримали звернення Порошенка до Вселенського Патріарха. 5-проти, 3- утрималося. Документ-результати поіменного голосування

Радомишльщина має знати кого обирає депутатом. Адже вибори до місцевої ради не за горами – 2020 рік.

Учора,16 травня 2018 року, відбулася чергова сесія Радомишльської районної ради. При голосуванні питання порядку денного сесії «Про підтримку звернення Президента до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні» на табло засвітилися неочікувані результати.

На перший погляд, здавалося б, що є приклад, адже Верховна Рада проголосувала за постанову про підтримку звернення президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія «про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні».

За проект постанови «за основу та в цілому» на ранковому пленарному засіданні 19 квітня проголосували 268 народних депутатів.

Та й той фактор, що Поліська Радомишльщина – це не Північ, чи Схід України. Тут більше 99% україномовних мешканців, патріотизм зашкалює. Проте куди там! Рішення «завалили» - воно не набрало більшості голосів від депутатського складу ради. «За – 14, «Проти»-5, «утрималися» -3.

Варто зауважити, що 12 депутатів були відсутні на пленарному засіданні. Безперечно, у разі їх присутності результат голосування був би зовсім інший

Підтвердженням тому є миттєва реакція відсутніх депутатів, які укупі з тими, хто проголосував «за» відразу після сесії підготували, підписали та направили звернення щодо підтримки звернення Президента.

Хоч це була реакція навздогін, але гідність Радомишльщини завдяки персональній відповідальності 26 депутатів райради за подальшу долю України була таки збережена.

Нагадаємо, з шести нардепів-мажоритарників від Житомирської області «за» голосували лише Павло Дзюблик (Народний фронт) та Борислав Розенблат (позафракційний). Володимир Арешонков (Блок Петра Порошенка) та Віктор Развадовський (група «Партія «Відродження») були відсутні, Олександр Ревега (Блок Петра Порошенка) та Володимир Литвин (позафракційний) не голосували.

Звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія читайте тут.

Хто  і як з  числа депутатів райради голосував дивись нижче.

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

У РАДОМИШЛІ ОСУЧАСНЮЮТЬ СПОРТКОМПЛЕКС ТА СТАДІОН.ФОТО

У Радомишлі  реалізується проект реконструкції  спорткомплексу «Динамо» за кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з місцевим бюджетом. Загальна вартість проекту складає близько  16 108 тис. грн, з них 30% - співфінансування з міського бюджету.

Вже профінансовано проведення  будівельно-монтажних робіт по  утепленнню стін будівлі,  закріплено металеві конструкції для глядацьких місць в середині спорткомплексу на суму    3 млн. 480 тис. грн .

На  міському стадіоні «Авангард»  встановлено світлодіодне освітлення на  спортивному майданчику із синтетичним покриттям, завершено ремонт роздягалень для спортсменів (душових кімнат, санвузлів).

На черзі будівництво системи поливу футбольного поля.

джерело- radmr.gov.ua

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :