Вівторок, липня 17, 2018
   
Text Size

РАДОМИШЛЬСЬКА ОБ’’ЄДНАНА ГРОМАДА: ВІДКРИТИЙ ДІАЛОГ - НАЙДІЄВІША ФОРМА ПЛІДНОЇ СПІВПРАЦІ ВИКОНАВЧОГО АПАРАТУ ТА ДЕПУТАТІВ РАДИ

Учора, 10 травня 2018 року, у Радомишльській міській раді за ініціативою міського голови Володимира Тетерського відбулася зустріч голів фракцій, депутатів та начальників управлінь, відділів виконавчого апарату ради.

Необхідність такої зустрічі виникла у зв’язку з депутатським запитом голови районної партійної організації ВО «Батьківщина» та партійної фракції Василя Тужика, оприлюдненим на березневій сесії ради.

У запиті, дивись ТУТ, очільник фракції стверджував, що на його думку, були допущені порушення при проведення конкурсів на заміщення посад у виконавчому апараті ради.

Згодом, на наступній сесії, була озвучена відповідь міського голови на зазначений депутатський запит у якій В. Тетерський стверджував, що у проведенні конкурсних процедур на посади очільників управлінь, відділів та головних спеціалістів порушень не виявлено.

Утім така відповідь не повній мірі задовольнила В.Тужика, депутат наполягав на створенні тимчасової комісії для перевірки проведення конкурсів.

Саме тому і виникла необхідність проведення зустрічі депутатів з посадовцями міської ради у такому форматі.

Варто зазначити, що всі керівники відділів та управлінь виконавчого апарату міської ради приймали участь у зустрічі з головами депутатських фракцій. Кожен з них персонально проінформував депутатів про рівень своєї освіти та її професійне спрямування, стаж роботи в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, свою участь у конкурсному відборі. А також надав інформацію про займані ним попередні посади в органах державної виконавчої влади та самоврядних органах.

По окремих питаннях, що виникали по ходу спілкування, дав аргументовані відповіді перший заступник міського голови, він же й голова конкурсної  комісії міської ради, Олег Соболевський.

Сумнівів щодо результатів проведення конкурсів, процедури проведення стажування, призначень на посади переможців конкурсів ні в кого з депутатів, присутніх на зустрічі, не виникало.

У ході обопільного діалогу голови фракцій та депутати задавали запитання працівникам виконавчого апарату, висловлювали побажання, які на їх думку значно б підвищать організацію співпраці посадовців міськради з народними обранцями.

Словом зустріч пройшла у форматі порозуміння.   Після тривалого спілкування сторін необхідність у створенні комісії відпала.

Варто зазначити, що й сам автор депутатського запиту Василь Тужик на її створенні не наполягав.


Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ ПАСІЧНИК ІГОР СОБОЛЕВСЬКИЙ: "Причина бджолиного мору на Житомирщині - обробка полів хімікатами". ФОТО

Разом із дружиною Любов’ю Францівною Ігор Соболевський у селі Глухів – 2 влаштували справжній бджолиний рай, де посеред вуликів та різного рукотворного декору рясно квітнуть троянди, лілії та інші квіти, які радують око усіх, хто вміє бачити красу - пише zhitomir-online.com

«Пасічники б'ють на сполох: масово гинуть цілі бджолині родини. За словами радомишлянина Ігоря Соболевського, який пасічникує вже понад 37 років, причиною бджолиного мору став обробіток полів.

Ніхто пасічників не попереджає, ніхто з ними не радиться, от і маємо колосальну для України проблему. І раніше такі біди траплялися, але зараз вони досягають загрозливих масштабів. Дуже багато бджіл загинуло свого часу на американському континенті. Так от американці зробили експеримент: взяли цукровий сироп і в одну порцію додали хімікати. Уявіть собі, бджола вподобала хімічний коктейль, а чому – і досі загадка», - говорить пан Ігор і додає, що в Об’єднаних Арабських Еміратах вивели нову породу бджіл, яка не боїться ані спеки, ані холоду, ані хімікатів»- каже пасічник. Детальнше читай ТУТ

Звісно, що житомирське видання zhitomir-online.com  не має у своєму розпорядженні фактів, як завдають шкоди здоров'ю людей, гинуть бджоли  та труять довкілля  і тваринний світ на теренах Радомишльщини.

Радомишль-інфо  з свого архіву подає лише деякі з них.  Читай нижче:

«НА РАДОМИШЛЬЩИНІ КОТРИЙ РІК ДЕМОНСТРУЮТЬ ГРОЗУ НАД ПОЛЯМИ. УТІМ НЕ ФІЛЬМ, А РЕАЛЬНУ ЗАГРОЗУ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ І ДОВКІЛЛЯ»

«НА РАДОМИШЛЬЩИНІ ВІДБУЛАСЯ ПРОТЕСТНА АКЦІЯ СЕЛЯН У СЕЛІ ЛЕНІНО. ГРОМАДСЬКІСТЬ, ЯКА РОКАМИ МОВЧАЛА І ТЕРПІЛА, ВІДТЕПЕР САМОРГАНІЗУВАЛАСЯ, БОРЕТЬСЯ ЗА СВОЇ ПРАВА І ЧИНИТЬ ОПІР ОРЕНДАРЯМ ЗЕМЕЛЬНИХ ПАЇВ. ВІДЕО»

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :