Понеділок, вересня 24, 2018
   
Text Size

РАДОМИШЛЬСЬКА ОБ’’ЄДНАНА ГРОМАДА: ВІДКРИТИЙ ДІАЛОГ - НАЙДІЄВІША ФОРМА ПЛІДНОЇ СПІВПРАЦІ ВИКОНАВЧОГО АПАРАТУ ТА ДЕПУТАТІВ РАДИ

Учора, 10 травня 2018 року, у Радомишльській міській раді за ініціативою міського голови Володимира Тетерського відбулася зустріч голів фракцій, депутатів та начальників управлінь, відділів виконавчого апарату ради.

Необхідність такої зустрічі виникла у зв’язку з депутатським запитом голови районної партійної організації ВО «Батьківщина» та партійної фракції Василя Тужика, оприлюдненим на березневій сесії ради.

У запиті, дивись ТУТ, очільник фракції стверджував, що на його думку, були допущені порушення при проведення конкурсів на заміщення посад у виконавчому апараті ради.

Згодом, на наступній сесії, була озвучена відповідь міського голови на зазначений депутатський запит у якій В. Тетерський стверджував, що у проведенні конкурсних процедур на посади очільників управлінь, відділів та головних спеціалістів порушень не виявлено.

Утім така відповідь не повній мірі задовольнила В.Тужика, депутат наполягав на створенні тимчасової комісії для перевірки проведення конкурсів.

Саме тому і виникла необхідність проведення зустрічі депутатів з посадовцями міської ради у такому форматі.

Варто зазначити, що всі керівники відділів та управлінь виконавчого апарату міської ради приймали участь у зустрічі з головами депутатських фракцій. Кожен з них персонально проінформував депутатів про рівень своєї освіти та її професійне спрямування, стаж роботи в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, свою участь у конкурсному відборі. А також надав інформацію про займані ним попередні посади в органах державної виконавчої влади та самоврядних органах.

По окремих питаннях, що виникали по ходу спілкування, дав аргументовані відповіді перший заступник міського голови, він же й голова конкурсної  комісії міської ради, Олег Соболевський.

Сумнівів щодо результатів проведення конкурсів, процедури проведення стажування, призначень на посади переможців конкурсів ні в кого з депутатів, присутніх на зустрічі, не виникало.

У ході обопільного діалогу голови фракцій та депутати задавали запитання працівникам виконавчого апарату, висловлювали побажання, які на їх думку значно б підвищать організацію співпраці посадовців міськради з народними обранцями.

Словом зустріч пройшла у форматі порозуміння.   Після тривалого спілкування сторін необхідність у створенні комісії відпала.

Варто зазначити, що й сам автор депутатського запиту Василь Тужик на її створенні не наполягав.


Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

НЕ ВИКЛАДАЙТЕ ФОТО СВОЇХ ДІТЕЙ У СОЦМЕРЕЖАХ

Уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба закликав батьків не викладати фото та інформацію про дітей у соцмережах.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook .

«Мені приємно бачити щасливі фото дітей, якими діляться батьки у соцмережах. Проте, хочу наголосити на небезпеці такого, здавалося б, «невинного» захоплення. Часто батьки власноруч допомагають зловмисникам. На жаль, не всі люди світу бажають добра нашим дітям. І, щоб убезпечити їх, не варто фотографуватися біля школи, де видно її назву, позначати місцезнаходження, зазначати прізвище та ім`я вашої дитини», - пише Микола Кулеба.

Він застерігає, що цю інформацію можуть використати зловмисники та нашкодити дитині.

 

 

 

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :