Інструменти
Шрифти

Сьогодні,1 серпня 2018 року, у Радомишлі провів зустріч з мешканцями району та міста один із лідерів майбутніх президентських перегонів Анатолій Гриценко.

Варто зазначити, що у міському Будинку культури з 300 місць було заповнено лише половина. Важко сказати, що тут не спрацювало – можливо тутешні лідери «Громадянської позиції», чи організатори зустрічі.

В усякому разі для 38-тис. району та 15 – тис. міста, де гості такого рівня бувають нечасто – це антирейтинговий показник.

А.Гриценко поділився з учасниками зустрічі своїми планами та озвучив ряд проблем, які  на його думку він зможе вирішити.

Політик  наголосив, що лише шляхом вирішення проблем економіки з’явиться можливість підвищити соціальні стандарти, а це дасть людям упевненість в сьогоденні та майбутньому.

Він певен, що необхідно відділити бізнес від влади – це має бути ключовий висновок.

Не обійшов стороною і проблеми масової еміграції українських «мізків» та  необхідність, перш за все, дати змогу нормально працювати підприємцям, яким не потрібно заважати, припинити будь-які елементи тиску на бізнес, елементи поборів, хабарів, затримки видання дозволів, ліцензій та обмежити поле діяльності чиновників

Анатолій Гриценко занепокоєний станом прав по захисту власності. Він наголосив, що нині «власність не захищена в країні, всюди рейдерство: одні засіяли, інші приходять збирають урожай, хтось думає, що в його власності квартира чи ділянка, а в реєстрі вже записаний хтось інший".

Тому права людей і права власності – мають бути захищені.

Політик торкнувся також проблем корупції, робочих місць, тощо.

Дехто з учасників зустрічі за традицією, про всяк випадок, озвучив місцеві проблеми, власні та колективні клопотання, прохаючи у політика  допомоги у їх вирішенні.

Компонент коментарів CComment

Популярні новини міста