Субота, жовтня 20, 2018
   
Text Size

Ольга Богомолець: Вперше українцям доводиться купувати медикаменти, які завжди були гарантовані державою

народний депутат України, голова Комітету ВР з питань охорони здоров'я

Заяви чиновників Міністерства охорони здоров'я про наявність ліків у лікарнях - цинічна брехня, адже батьки онкохворих дітей із "Охматдиту" і Національного Інституту раку підтвердили, що препарати, які раніше були гарантовані державою, вони змушені купувати за свій рахунок.

Про це заявила народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець на своїй сторінці в Facebook.

"Нещодавно проти політики Міністерства охорони здоров’я виступили батьки онкохворих дітей, що лікуються в "Охматдиті". Тоді ж МОЗ почав проти лікарів клініки, які підтримали пацієнтів, — перевірки та репресії. Тепер правду наважилися розповісти батьки дітей, що лікуються в Національному Інституті раку. Вони доводять, що переможні заяви чиновників міністерства про наявність ліків у лікарнях — цинічна брехня. Всі препарати батьки вимушені купувати за власний рахунок", - зазначила парламентарій.

Вона підкреслила, що чиновники МОЗ вивели за кордон мільярди гривень, але необхідні медикаменти українські лікарні так і не отримали.

"Нагадаю, що однією з найбільш гучних "реформ" МОЗу став зрив державних закупівель ліків. Чиновники міністерства вивели за кордон мільярди бюджетних гривень, проте необхідних препаратів поставлено до України не було. Через це вперше за багато років українцям доводиться купувати не тільки препарати, які, зазвичай, не входять до номенклатури державних закупівель, але й медикаменти, які завжди були гарантовані державою. Батькам доводиться продавати останнє майно та позичати в усіх, в кого можливо, гроші, щоб купити своїм дітям препарати, гарантовані державою", - обурилася Богомолець.

Також нардеп зазначила, що багато медикаментів, які все ж надходять в Україну, мають невідповідний термін придатності.

"Зрив державних закупівель ліків — наслідок рішень МОЗу про можливість відтерміновувати поставки медикаментів до 1,5 року з моменту оплати. А коли ліки надходять, нарешті, до України, в багатьох з них термін придатності не відповідає потребам пацієнтів", - зазначила політик.

Голова профільного комітету Ради на найближчому засіданні вимагатиме визнати роботу МОЗ у сфері держзакупівель неефективною і притягнути винних до відповідальності.

"На найближчому ж засіданні Комітету ВР з питань охорони здоров’я буду ініціювати розгляд цього питання з тим, щоб визнати роботу МОЗ у сфері державних закупівель ліків неефективною та вимагати в уряду зробити кадрові висновки та притягнути винних до відповідальності. Зі свого боку я обіцяю повну підтримку всім, хто не боїться говорити правду в нашій країні. І якщо МОЗ буде продовжувати репресії проти простих громадян та лікарів, які стають на захист пацієнтів, як це відбулося нещодавно в "Охматдиті", він отримає рішучу відсіч", - резюмувала Богомолець.

джерело: цензор-нет

Нагадаємо, що Ольга Богомолець є засновником та власником єдиного у світі музею домашніх ікон "Замок "Радомисль" у нашому місті. Саме завдяки музею  наш Радомишль став відомий у всіх країнах Європи.

В тему: Ольга Богомолець  в рейтингу найбільш впливових жінок України

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

У РАДОМИШЛІ ОСУЧАСНЮЮТЬ СПОРТКОМПЛЕКС ТА СТАДІОН.ФОТО

У Радомишлі  реалізується проект реконструкції  спорткомплексу «Динамо» за кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з місцевим бюджетом. Загальна вартість проекту складає близько  16 108 тис. грн, з них 30% - співфінансування з міського бюджету.

Вже профінансовано проведення  будівельно-монтажних робіт по  утепленнню стін будівлі,  закріплено металеві конструкції для глядацьких місць в середині спорткомплексу на суму    3 млн. 480 тис. грн .

На  міському стадіоні «Авангард»  встановлено світлодіодне освітлення на  спортивному майданчику із синтетичним покриттям, завершено ремонт роздягалень для спортсменів (душових кімнат, санвузлів).

На черзі будівництво системи поливу футбольного поля.

джерело- radmr.gov.ua

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :