П'ятниця, квітня 20, 2018
   
Text Size

РАДОМИШЛЬЩИНА: КОЛИ ВІДРЕМОНТУЮТЬ ДОРОГУ РАДОМИШЛЬ-КОЧЕРІВ?

Стан дороги з Радомишля до Кочерева словами важко описати - його потрібно бачити та пережити перебуваючи за кермом автомобіля.

Глибокі баюра на баюрі суцільно вкрили дорожнє полотно. Водії мов зайці петлюють між ними, виїжджаючи на зустрічну полосу руху.

Навряд чи розпочнеться ремонт дороги  у квітні та травні місяцях 2018 року. Так прокоментував стан справ з ремонтом відрізку атодороги Т-06-08 Радомишль – Кочерів голова Радомишльської ОТГ Володимир Тететерський, відповідаючи на запитання депутатів на сесії міської ради 12.04. 2018 року.

Причина банальна. Антимонопольний комітет, у зв’язку з порушенням процедур,  скасував тендер на проведення низки ремонтних робіт на автошляхах Житомирщини. Оголошення та проведення нового тендеру займе час довжиною у тривалий час.

Нагадаємо, що у Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2018 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування за програмою “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення” затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 пердбачено понад 18 млн.грн на ремонт моста через річку Тетерів та автомобільної дороги Т-06-08 Малин -Кочерів

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

У РАДОМИШЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ 2 ВИПАДКИ ЗАХВОРЮВАНННЯ НА СКАЗ

За два тижні у Житомирській області зареєстрували 3 випадки сказу тварин.

Сьогодні, 16:38 Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що за період із 05.04. по 16.04.2018 року на території області зареєстровано три випадки сказу тварин.

Про це 17 квітня інформує прес-служба головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області. «5 квітня підтверджено захворювання у бездомного кота із села Потіївка Радомишльського району – звіт про дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Житомирської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від № 000601 п.м./18.

13 квітня на території с. Бистриївка Радомишльського району знайдено труп лисиці – звіт про дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Житомирської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від № 000668 п.м./18.

По даним випадкам проведено засідання Державних надзвичайних протиепізоотичних комісії при районних державній адміністраціях, рішеннями яких оголошено неблагополучними по захворюванню на сказ тварин дані населені пункти, встановлені карантинні обмеження та затвердженні оздоровчі заходи по ліквідації наслідків захворювання.

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :