П'ятниця, червня 22, 2018
   
Text Size

ГУБЕРНАТОР ЖИТОМИРЩИНИ ГОЛОВАМ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ: «ПРИЙШЛА ВЕСНА, ПОРА ПРОКИДАТИСЯ ВІД СПЛЯЧКИ, НЕ ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТАТИ – АУФІДЕРЗЕЙН»

6 квітня 2018, 14:23

Керівники районів на Житомирщини мають прокидатися та включатися у роботу.

На цьому наголосив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич 6 квітня на нараді з головами райдержадміністрацій.

«Прийшла весна, пора прокидатися від сплячки і включатися в роботу. Не займайте позу страуса. Якщо у вас у районі є проблеми, то це проблеми, у першу чергу, у вас, а не у мене. Намагайтеся вирішувати їх самостійно. Так, якщо потрібно, а буду допомагати, але якщо ви будете працювати. Не подобається, не хочете працювати – ауфідерзейн», – наголосив Ігор Гундич.

Керівник області наголосив на необхідності працювати у єдиній команді.

«Якщо об’єкт ДФРР у вас у районі, то це не об’єкт наших управлінь. Ви маєте вранці прокидатися і вже бути на цьому об’єкті. Цього року у нас буде дуже багато проектів. І ОДА просто фізично не зможе все проконтролювати у кожному районі. Ми разом одна єдина структура», – сказав Ігор Гундич.

Також голова ОДА дав доручення керівникам районів щотижня проводити виїзний прийом громадян.

«Я людина терпляча. Терплю-терплю, а потім раз – і керівник пішов. З наступного тижня – робота «в полях».

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

У РАДОМИШЛІ ЗАВДЯКИ МУЗЕЮ ОЛЬГИ БОГОМОЛЕЦЬ «ЗАМОК - «РАДОМИСЛЬ» ПРОДОВЖУЮТЬ РЕМОНТУВАТИ ДОРОГИ ЗА РАХУНОК ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАВТОДОРУ.ФОТО

Нещодавно за рахунок власних коштів ДП Житомирського облавтодору так званого експлуатаційного ремонту доріг здійснено ямковий ремонт дороги Радомишль-Кочерів.

Така увага обласних шляховиків до Радомишля викликана очікуваними відвідинами Радомишля послами іноземних держав у зв’язку з проведеням Ольгою Богомолець у Замку – музеї «Радомисль» 23 – 24 червня традиційного фестивалю в рамках культурного проекту «Віа Регіа» під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні.

Завдяки найбільшому фестивалю класичної музики, який відбудеться у Радомишлі 23-24 червня, сьогодні, 19 червня 2018р, Житомирський облавтодор виконав поточний ремонт вулиці Велика Житомирська, що прямує до музею. Отже ім’я Ольги Богомолець та її музей продовжують працювати на місто.

А іноземні гості, долаючи дорогу на фестиваль на теренах Радомишльщини, не будуть петляти між дорожніми баюрами, як це робили мешканці нашого краю упродовж всієї весни.

Детальніше читай ТУТ: «РАДОМИШЛЬ: ОЛЬГО ВАДИМІВНО, ДЯКУЄМО, ЩО ВИ У НАС Є!»

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :