Середа, травня 23, 2018
   
Text Size

У РАДОМИШЛІ ЧЕРГОВИЙ СКАНДАЛ: «БАТЬКІВЩИНА» ПІДДАЄ СУМНІВУ ПРАВИЛЬНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ТА ПРИЗНАЧЕННЯ НА ПОСАДИ КЕРІВНИКІВ ВІДДІЛІВ І УПРАВЛІНЬ МІСЬКРАДИ ТА ВИМАГАЄ СТВОРИТИ КОМІСІЮ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ

На сесії Радомишльської міської ради головою депутатської фракції районної партійної організації ВО «Батьківщина» Василем Тужиком було оприлюднено депутатський запит у якому йдеться про про те, що при проведенні конкурсу на заміщення посади керівника відділу культури, на думку ВО «Батьківщина», були допущені порушення .

У конкурсі взяла участь, а згодом відбулося призначення на посаду особи «яка не має освіти в галузі культури та мистецтва, не має досвіду роботи у цій галузі», а частина керівників та спеціалістів «зайняла посади через якесь таємниче стажування» -- зазначається у депутатському запиті.

Очільник фракції ВО «Батьківщина» пропонує створити комісію, якій доручити « проаналізувати порядок проведення конкурсного відбору і призначення на посади керівників і спеціалістів виконавчих органів ради».

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

РОЗПОЧАТО ЯМКОВИЙ РЕМОНТ ДОРОГИ РАДОМИШЛЬ-КОЧЕРІВ

Радомишльські райавтодорівці з 17 травня розпочали ремонт автодороги Радомишль-Кочерів.

Проте на сьогодні, 21.05.2018р, шляховики «залатали» ямки всього на декількох кілометрах, не дійшовши навіть 7-го кілометра до урочища «Криничка».

«Стан дороги з Радомишля до Кочерева словами важко описати - його потрібно бачити та пережити перебуваючи за кермом автомобіля» - повідомляла Радомишль-інфо у публікації дивись ТУТ «РАДОМИШЛЬЩИНА: КОЛИ ВІДРЕМОНТУЮТЬ ДОРОГУ РАДОМИШЛЬ-КОЧЕРІВ?»

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :