Субота, серпня 18, 2018
   
Text Size

У РАДОМИШЛІ ЧЕРГОВИЙ СКАНДАЛ: «БАТЬКІВЩИНА» ПІДДАЄ СУМНІВУ ПРАВИЛЬНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ТА ПРИЗНАЧЕННЯ НА ПОСАДИ КЕРІВНИКІВ ВІДДІЛІВ І УПРАВЛІНЬ МІСЬКРАДИ ТА ВИМАГАЄ СТВОРИТИ КОМІСІЮ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ

На сесії Радомишльської міської ради головою депутатської фракції районної партійної організації ВО «Батьківщина» Василем Тужиком було оприлюднено депутатський запит у якому йдеться про про те, що при проведенні конкурсу на заміщення посади керівника відділу культури, на думку ВО «Батьківщина», були допущені порушення .

У конкурсі взяла участь, а згодом відбулося призначення на посаду особи «яка не має освіти в галузі культури та мистецтва, не має досвіду роботи у цій галузі», а частина керівників та спеціалістів «зайняла посади через якесь таємниче стажування» -- зазначається у депутатському запиті.

Очільник фракції ВО «Батьківщина» пропонує створити комісію, якій доручити « проаналізувати порядок проведення конкурсного відбору і призначення на посади керівників і спеціалістів виконавчих органів ради».

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

РАДОМИШЛЬЩИНА: СМЕРТЕЛЬНА ДТП- ЗАГИНУВ 40-РІЧНИЙ ЧОЛОВІК

13 серпня на Радомишльщині сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода, в якій загинув водій.

«Уранці 13 серпня 40-річний водій автомобіля «ЗАЗ Славута», житель райцентру Радомишль, рухаючись по дорозі із гравійним покриттям у напряму села Меделівка з боку села Вишевичі, втратив кермування транспортним засобом.

У результаті автомобіль опинився на правому узбіччі, де і відбулося зіткнення з деревом.

Чоловік отримав смертельні травми», - інформує поліція.

 

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :