Інструменти
Шрифти

Жителі Новограда-Волинського вимагають достроково припинити повноваження міського голови Віктора Весельського. Кажуть, що він порушив усі можливі вимоги населення щодо керівництва їх бюджетом та майном. Відповідне колективне звернення громадян зареєстрували 6 вересня.

“Даною петицією громада міста звертається до депутатів і вимагає проведення законної процедури таємного голосування щодо дострокового припинення повноважень міського голови Віктора Весельського. Причини: відкрите кримінальне провадження про навмисну підміну рішення міської ради щодо орендних ставок на землю ; невиконання передвиборчої програми; стан водопостачання, доріг, полігону ТПВ, криміногенної ситуації у місті та повна безвідповідальність щодо забезпечення правопорядку у місті та пожежної безпеки комунальних установ, як результат – пожежа у історичній будівлі «Молодіжний центр»; неефективна кадрова політика; повне знищення позитивного інвестиційного клімату в місті; справа про адміністративне правопорушення  у  суді, яка призначена до розгляду”, написав автор петиції Руслан Власюк.

Петиція набрала 200 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами міської ради. За повідомленням міського голови вона буде розглянута на черговій сесії ради 1.11.2018 р.

Популярні новини міста