Вівторок, вересня 25, 2018
   
Text Size

РАДОМИШЛЬСЬКА МІСЬКРАДА: НА СЕСІЇ ВИНИК РІДКІСНИЙ ПРЕЦЕДЕНТ - ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО НЕ РОЗГЛЯДАЛОСЯ, АЛЕ ДЕПУТАТИ СХВАЛИЛИ ЗВІТ ТА ПРИЙНЯЛИ РІШЕННЯ

2 березня у порядку денному пленарного засідання Радомишльської міської ради під №26 стояло питання про хід виконання рішення міськради «Про затвердження Комплексної Програми профілактики злочинності в м. Радомишлі на 2016-2020рр».

Нагадаємо, що попередню інформацію про роботу Радомишльських правоохоронців по виконанню програми на засіданні профільної депутатської комісії з питань законності та правопорядку озвучив 26 лютого 2018р. заступник керівника відділку поліції Олександр Кириченко. Комісія, внісши ряд зауважень та пропозицій, винесла позитивний висновок про роботу правоохоронців та рекомендувала звіт для розгляду на сесії.

Проте для звітування на сесії прийшов особисто сам керівник Радомишльського відділку поліції Дмитро Нікурадзе. Утім прозвітуватися він не зміг - не дали слова. Головуючий на сесії чомусь відразу без заслуховування інформації та її обговорення поставив питання на голосування, а депутати автоматично натиснули на кнопку електронної системи голосування. Словом без дотримання відповідної процедури депутати прийняли рішення, схвалили звіт не прослухавши його зміст.

Варто зауважити, що на сесію цього разу було винесено понад 80 питань.То ж деякі депутати налаштувалися провести її на автоматі не заслуховуючи інформацій авторів проектів рішень, програм, осіб, які мали звітуватися. Але як відомо – кількість в якість перетворюється не завжди. Так сталося і цього разу.

Не варто зупинятися на тому, що багато теперішніх депутатів у місцевих радах не мають відповідної підготовки, знань для результативної роботи в самоврядних органах. Одні в силу своєї партійної приналежності, другі - на угодовство будь-якій владі голосують підряд все те, що їм пропонують  на автоматі - це вже давно відомий секрет політшинеля для радомишлян. Це  бізнесмени  не тільки по роду діяльності, а й від політики.

На депутатів, які сумлінно виконують депутатські обов'язки - вносять проекти своїх рішень, поправки на відповідність до чинного законодавства, пропозиції такий бізнесовий контингент дивиться з відвертою неповагою і розглядає їх, як таких, що плутаються під ногами, заважають роботі ради та забирають їх особистий час.

Нижче подаємо коротко неоприлюднену «Інформацію про хід виконання комплексної програми профілактики злочинності на 2016-2020 роки»

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

НА РАДОМИШЛЬЩИНІ «СВОБОДА» ВІДКРИВАЄ НОВУ КРИЇВКУ

У неділю, 30 вересня 2018 року, в Радомишльському районі відбудеться відкриття криївки в історико-культурному просторі «Повстанський хутір» (недалеко від села Ставки).

Організатори – Радомишльська районна організація ВО «Свобода» й осередок товариства «Просвіта».

У програмі заходів:

– спільна молитва (о 12:00);

– мітинг та виступи творчих колективів (12:15);

– військово-історична реконструкція боїв воїнів УПА проти німецьких військ та проти військ НКВС (13:20-14:30);

– огляд відтвореної (відновленої) криївки УПА (14:40).

Буде забезпечено підвіз гостей до «Повстанського хутора» з міста Радомишль. Збір – об 11:30 біля пам’ятника Т.Г.Шевченку.

 

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :