Понеділок, травня 21, 2018
   
Text Size

РАДОМИШЛЬСЬКА МІСЬКРАДА: НА СЕСІЇ ВИНИК РІДКІСНИЙ ПРЕЦЕДЕНТ - ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО НЕ РОЗГЛЯДАЛОСЯ, АЛЕ ДЕПУТАТИ СХВАЛИЛИ ЗВІТ ТА ПРИЙНЯЛИ РІШЕННЯ

2 березня у порядку денному пленарного засідання Радомишльської міської ради під №26 стояло питання про хід виконання рішення міськради «Про затвердження Комплексної Програми профілактики злочинності в м. Радомишлі на 2016-2020рр».

Нагадаємо, що попередню інформацію про роботу Радомишльських правоохоронців по виконанню програми на засіданні профільної депутатської комісії з питань законності та правопорядку озвучив 26 лютого 2018р. заступник керівника відділку поліції Олександр Кириченко. Комісія, внісши ряд зауважень та пропозицій, винесла позитивний висновок про роботу правоохоронців та рекомендувала звіт для розгляду на сесії.

Проте для звітування на сесії прийшов особисто сам керівник Радомишльського відділку поліції Дмитро Нікурадзе. Утім прозвітуватися він не зміг - не дали слова. Головуючий на сесії чомусь відразу без заслуховування інформації та її обговорення поставив питання на голосування, а депутати автоматично натиснули на кнопку електронної системи голосування. Словом без дотримання відповідної процедури депутати прийняли рішення, схвалили звіт не прослухавши його зміст.

Варто зауважити, що на сесію цього разу було винесено понад 80 питань.То ж деякі депутати налаштувалися провести її на автоматі не заслуховуючи інформацій авторів проектів рішень, програм, осіб, які мали звітуватися. Але як відомо – кількість в якість перетворюється не завжди. Так сталося і цього разу.

Не варто зупинятися на тому, що багато теперішніх депутатів у місцевих радах не мають відповідної підготовки, знань для результативної роботи в самоврядних органах. Одні в силу своєї партійної приналежності, другі - на угодовство будь-якій владі голосують підряд все те, що їм пропонують  на автоматі - це вже давно відомий секрет політшинеля для радомишлян. Це  бізнесмени  не тільки по роду діяльності, а й від політики.

На депутатів, які сумлінно виконують депутатські обов'язки - вносять проекти своїх рішень, поправки на відповідність до чинного законодавства, пропозиції такий бізнесовий контингент дивиться з відвертою неповагою і розглядає їх, як таких, що плутаються під ногами, заважають роботі ради та забирають їх особистий час.

Нижче подаємо коротко неоприлюднену «Інформацію про хід виконання комплексної програми профілактики злочинності на 2016-2020 роки»

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

ГОСПОДАРІ РАДОМИШЛЬСЬКОГО РИНКУ РОЗПОЧАЛИ РУХ.ФОТО

Володимир КАПРАНЧУК, депутат міськради, журналіст

Виявляється, що й у Радомишлі на приватних об'єктах може іноді скреснути крига.

Упродовж тривалих років   інтернет- видання «Радомишль-інфо», чи не єдине в інформаційному просторі Радомишльщини, постійно било тривогу, розміщало на своїх сторінках критичні публікації та фотосесії щодо антисанітарного стану нашого районного ринку, що розташований по вулиці Отамана Мордалевича.

Вигляд  облуплених фасадів приміщень, дерев’яних халабуд - замість чепурних кіосків, чи бутиків, калюж, ям та болота на зруйнованованому асфальтобетоні під ногами відвідувачів викликав неприємну асоціацію сприйняття його, як місця, де належить торгувати продовольчими товарами.

Мінялися господарі ринку, збуваючи  та купуючи один в одного, як циган коні,  цей вигідний торговий об’єкт, що колись «поцупили» у Райспоживспілки зусиллями її ж таки деяких працівників.

Проте, як старі так і нові власники об’єкту, не бажали вкладати власні кошти у його благоустрій. У результаті з роками Радомишльський ринок став одним з найгірших в області за своїм санітарним та архітектурним виглядом.

Однак по вартості продуктів харчування, особливо на м'ясо та сало завдяки росту тарифів на торгові місця, як не прикро,  але ми залишили позаду сусідів, «переплюнувши» також і обласний Житомир і, напевне, деякі ринки столиці.

Пам’ятаєте, у Глібова: «на те Щука в морі, щоб Карась трусивсь». Проте колишні санстанція, а згодом і новостворена сучасна Держпродспоживслужба, покликані цю справу контролювати, роками спали летаргічним сном не застосовуючи до господарів торгівельного об’єкту ніяких санкцій.

Більше 10 років державна виконавча та самоврядна влади стояли осторонь. У порядок денний роботи сесій, чи колегій районної державної адміністрації жодного разу не було включено питання про інформацію власників об’єкту, райСЕС, Дежпродспоживслужби щодо дотримання державних санітарних та архітектурних норм на ринку.

Усі ці згадані інституції можна зрозуміти. Кому потрібні зайві клопоти з грошовитими людьми – зачепи, не оберешся халепи.

Побоювалися. Адже останнім часом навіть сам Премє’р - міністр заявив, що хто буде проводити перевірки бізнесу – той його ворог.

так було перед Великодними святами

Нещодавня публікація «Радомишль- інфо» була напередодні цьогорічних Великодних свят під заголовком дивись ТУТ «РАДОМИШЛЬ: ТОРГУЄМО ПЕРЕД ВЕЛИКОДНЕМ В БОЛОТІ ТА АНТИСАНІТАРІЇ. ФОТО»

І ось, нарешті бачимо, що на ринку почався рух у бік покращання. Замість «халабуд» вже вишикуваний недавно змонтований ряд сірих металевих боксів. Якось казенно, без архітектурного смаку. Але усе-таки знесені напівзруйновані дерев’яні притулки, де зберігалися продукти харчування.

так стало  на цій ділянці ринку після теперішньої реконструкції

Як почуваються у таких боксах підприємці, яка орендна плата за них встановлена адміністрацією, і головне, як це все вкупі відгукнеться на цінову політику вартості продуктів на ринку та гаманець містянина і мешканця району - про це наступного разу.

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :