Неділя, березня 18, 2018
   
Text Size

РАДОМИШЛЬСЬКА МІСЬКРАДА: НА СЕСІЇ ВИНИК РІДКІСНИЙ ПРЕЦЕДЕНТ - ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО НЕ РОЗГЛЯДАЛОСЯ, АЛЕ ДЕПУТАТИ СХВАЛИЛИ ЗВІТ ТА ПРИЙНЯЛИ РІШЕННЯ

2 березня у порядку денному пленарного засідання Радомишльської міської ради під №26 стояло питання про хід виконання рішення міськради «Про затвердження Комплексної Програми профілактики злочинності в м. Радомишлі на 2016-2020рр».

Нагадаємо, що попередню інформацію про роботу Радомишльських правоохоронців по виконанню програми на засіданні профільної депутатської комісії з питань законності та правопорядку озвучив 26 лютого 2018р. заступник керівника відділку поліції Олександр Кириченко. Комісія, внісши ряд зауважень та пропозицій, винесла позитивний висновок про роботу правоохоронців та рекомендувала звіт для розгляду на сесії.

Проте для звітування на сесії прийшов особисто сам керівник Радомишльського відділку поліції Дмитро Нікурадзе. Утім прозвітуватися він не зміг - не дали слова. Головуючий на сесії чомусь відразу без заслуховування інформації та її обговорення поставив питання на голосування, а депутати автоматично натиснули на кнопку електронної системи голосування. Словом без дотримання відповідної процедури депутати прийняли рішення, схвалили звіт не прослухавши його зміст.

Варто зауважити, що на сесію цього разу було винесено понад 80 питань.То ж деякі депутати налаштувалися провести її на автоматі не заслуховуючи інформацій авторів проектів рішень, програм, осіб, які мали звітуватися. Але як відомо – кількість в якість перетворюється не завжди. Так сталося і цього разу.

Не варто зупинятися на тому, що багато теперішніх депутатів у місцевих радах не мають відповідної підготовки, знань для результативної роботи в самоврядних органах. Одні в силу своєї партійної приналежності, другі - на угодовство будь-якій владі голосують підряд все те, що їм пропонують  на автоматі - це вже давно відомий секрет політшинеля для радомишлян. Це  бізнесмени  не тільки по роду діяльності, а й від політики.

На депутатів, які сумлінно виконують депутатські обов'язки - вносять проекти своїх рішень, поправки на відповідність до чинного законодавства, пропозиції такий бізнесовий контингент дивиться з відвертою неповагою і розглядає їх, як таких, що плутаються під ногами, заважають роботі ради та забирають їх особистий час.

Нижче подаємо коротко неоприлюднену «Інформацію про хід виконання комплексної програми профілактики злочинності на 2016-2020 роки»

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

НА РАДОМИШЛЬСЬКИХ ТАКСИСТІВ ТА ВЛАСНИКІВ МАРШРУТОК ОЧІКУЮТЬ ПЕРЕВІРКИ

15 березня патрульні поліцейські спільно з працівниками державної служби України з безпеки на транспорті перевіряли житомирських таксистів.

Про це того ж дня повідомила патрульна поліція в Житомирській області .

«15 березня, під час спільних заходів, патрульні поліцейські разом з представниками служби безпеки на транспорті перевірили в Житомирі 12 таксистів. Як наслідок, патрульні поліцейські винесли 2 постанови за ч.5 ст. 121 (Керування транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в установленому порядку – ред.) та ч.1 ст. 126 КУпАП (Керування транспортним засобом без посвідчення або його пред’явлення, реєстраційного документа на транспортний засіб, а також поліса страхування – ред.), а також оформлено 2 адміністративних протоколи відповідно до ч.1 ст. 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності)», - йдеться у дописі.

Речник патрульної поліції Житомирської області Ігор Іванюк зауважив, що інспектори в основному мали претензії до таксистів, які їздять на єврономерах – польських чи литовських. Як відомо, за порушення митних правил передбачені немалі штрафи.

А також розповів, що перевірки стосуються не тільки автомобілів таксі, а всього громадського транспорту. Інспектори відділу безпеки дорожнього руху спільно з Укртрансбезпекою перевірятимуть маршрутки в інших містах області у визначені графіками дні.

У 2017 році неодноразово проводилися перевірки стоянки таксистів  - ловили «нелегалів».

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :