Інструменти
Шрифти

07.09.2018. Голова Радомишльської громади Володимир Тетерський та завідувач відділу міськради Ігор Чудовський взяли участь у столичній міжнародній конференції «Мережа енергоефективних громад: впровадження локального енергетичного менеджменту».

Головною метою якої є допомога 30 об’єднаним територіальним громадам України впровадити муніципальний енергетичний менеджмент згідно з кращими світовими практиками.

Експертна підтримка з розроблення планів дій сталого енергетичного розвитку діє за дорученням уряду Німеччини компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом і його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Допомога буде надаватися трьом громадам Житомирщини: Радомишльській, Коростишівській та Баранівській, які подали відповідну заявку та успішно виконали ряд завдань на етапі відбору громад для участі в проекті.

Впровадження системи муніципального енергетичного менеджменту дозволить значно зменшити енерговитрати у громадських будівлях і відповідне навантаження на місцеві бюджети.

Завдяки цьому громади зможуть інвестувати кошти, заощаджені на енергоспоживанні, в альтернативні послуги заради добробуту всіх своїх мешканців.

Компонент коментарів CComment

Популярні новини міста