П'ятниця, серпня 17, 2018
   
Text Size

У РАДОМИШЛІ З ВУЛИЦІ ПРИБЕРУТЬ ВИРОБНИЧІ МАТЕРІАЛИ «ЯК СТАНЕ НА ПОГОДУ». ПРОТЕ «АРОМАТИЗАТОР» З ВІДСТІЙНИКІВ ПРОМИСЛОВИХ ВИТОКІВ МІСТЯНАМ ТА ТУРИСТАМ ДОВЕДЕТЬСЯ ВДИХАТИ НЕВІДОМО СКІЛЬКИ ЧАСУ

На нещодавній зустрічі читай тут з депутатами та керівництвом Радомишьської міськради директору Радомишльського ПАТ ПБК  "Радомишль" Сергію Гавриленко було задано два гострих запитання.

Перше - щодо виконання ним власної обіцянки звільнити обочину дороги уздовж периметру заводської території від складованих матеріалів та тари, яка не виконується майже рік.

Друге – коли закриються несанкціоновані відкриті відстійники промислових витоків, розташовані упритул до помешкань радомишлян по вулиці Микгород, сморід яких у літню пору доводиться вдихати не тільки містянам, а й зарубіжним туристам – відвідувачам всесвітньовідомого музею домашніх ікон «Замок- музей «Радомисль» Ольги Богомолець.

Керівник підприємства пообіцяв звільнити дорогу тоді «як стане на погоду». Адже для цього потрібно попередньо забетонувати 400 м.кв. складської території.

Закрити відстійники, за його словами, найближчим часом не вдасться. Для вирішення питання необхідні великі затрати.

Нагадаємо, що підприємство не має власних очисних споруд для промислових витоків, кошти на реконструкцію міських не вкладає.

Тим часом  "«Перша приватна броварня» – новий преміум-спонсор Національної збірної команди України з футболу. До оновленої команди Національної збірної України з футболу приєднався новий спонсор – «Перша приватна броварня». Наступні 4 роки компанія сприятиме активному розвитку головної футбольної команди країни та її трансформації в європейську збірну, а ще спільно з вболівальниками будуватиме новий європейський рух підтримки улюбленої команди.

«Перша приватна броварня» – четверта за величиною обсягів виробництва та долею ринку пивоварна компанія в Україні. Незважаючи на тривале падіння пивного ринку України, частка компанії стабільно зростає – у листопаді 2016 року вона склала 15,15% в об’ємних показниках та 14,65% в грошових.

«Перша приватна броварня» заснована в 2004 році родиною Андрія Мацоли. Сьогодні компанія здійснює управління 2-ма пивзаводами – у Львові та в Радомишлі сумарною потужністю 2,3 млн гл пива в рік. Найбільшим акціонером компанії та її СЕО є український бізнесмен Андрій Мацола, другий за величиною пакет належить ЄБРР. Решта акцій розподілені між концерном Oettinger і керуючими партнерами групи OASIS.

«Перша приватна броварня» багато інвестує в розвиток українського спорту та культури. Вже 4 роки компанія є спонсором Федерації біатлону України, а з 2017 року – преміум спонсором Національної збірної України з футболу" - повідомляє сайт Федерації футболу України - ffu.ua

ЧИТАЙ В ТЕМУ: ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ: «РАДОМИШЛЬ: ЯК У «ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАВТОДОРУ» АНЕКСУВАЛИ ЧАСТИНУ ДЕРЖАВНОЇ ДОРОГИ. ФОТО»

«РАДОМИШЛЬ: КОЛИ З ГЛИБОКИХ ВОДЯНИХ СВЕРДЛОВИН ВИПІРНАЮТЬ ЩЕ ГЛИБШІ СОЦІАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ»

 

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

РАДОМИШЛЬ: МЕТАМОРФОЗИ ДОРОЖНІХ БУДІВЕЛЬНИКІВ.ФОТО

Упродовж декількох тижнів будівельники ведуть поточний ремонт частини вулиці Отамана Модалевича (колишня Котовського). Дивись ТУТ: "У РАДОМИШЛІ РОЗПОЧАЛИ ДОРОЖНІЙ РЕМОНТ ВУЛИЦІ ОТАМАНА МОРДАЛЕВИЧА.ФОТО"

Вулиця щоденно, на очах, змінює свій вигляд. Нові сучасні бордюри обрамляють тротуари. Містяни віднині, йдучи у бік міського Сінного ринку, чи до Держгеокадастру, з посмішкою будуть згадувати, як протягом десятків років спотикалися тут по суцільних ямах.

Прокладений також вже тротуар вздовж вулиці мимо приміщення колишньої їдальні «Сільгосптехніки» у бік центрального входу до районного ринку.

Утім будівельне рішення, яке прийняли шляховики біля входу головного фасаду у колишню їдальню не може не викликати запитань. З обох боків перед входом тротуар різко опускається на 25-30 см, утворюючи своєрідну западину. Зазівався - впадеш. А зимою на цих ухилах буде сковзанка, не втримаєшся.

Не відомо чому, але така метаморфоза для пішоходів поки-що не помічена працівниками технічного нагляду за будівництвом.

Можливо таке сталося заради теперішніх власників приміщення. Але варто нагадати, що у них є окремий під’їзд для вантажних автомобілів у їхню дворову територію з тильного боку.

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :