Інструменти
Шрифти

«Простір, комфорт міста формують не тільки влада та його мешканці. Бізнес також має бути у цьому партнером.

Утім прогулюючись у центральній частині Радомишля ми наражаємося на речі, які несумісні не тільки з погляду архітектурної культури, а є небезпечними для містян.

Дивуєшся, коли бачиш будівельний шедевр Радомишльських телекомівців посеред тротуару між районною аптекою та колишнім побуткомбінатом. Вже декілька років поспіль височіє надбудова оглядового колодязя над тротуарною поверхнею. Хто помітив – обійде пастку, а для того, хто заґавився можуть бути плачевні наслідки.

Хто знає скільки там людей перечепилося та отримали травми ? Ніхто судитися з такою структурою не буде – не під силу» - писала Радомишль-інфо, у поле зору якої попав цей «будівельний шедевр», що вимостили декілька років до того посеред тротуару телекомівці, ще 2 жовтня 2017 року. Читай ТУТ

«РАДОМИШЛЬСЬКИЙ ТЕЛЕКОМ : ПАРТНЕРСТВО ЧИ ЛИШЕ БІЗНЕС? ФОТО»

Звичайно, що тутешнє начальство зв’язківців бачило і читало публікацію, але нинішня тотальна безкарність, не тільки на місцевих рівнях, породжує таку ж системну бездіяльність. Ми прямуємо у Європу. Чи прийшло б у голову комусь з європейців зліпити щось подібне у себе на пішохідній ділянці у самісінькому центрі міста?

Наші телекомівці після критики готувалися до демонтажу квазі-споруди 8 місяців поспіль, а перехожі тим часом продовжували спотикатися та ризикувати своїм здоров’ям. І ось, як свідчать продавці з кіосків, що розташовані поруч, зв’язківці нещодавно таки демонтували свій витвір. Люк та бетон оглядового колодязя відтепер  не височать над поверхнею афальту тротуару, а зрівнялися з  нею.

Хто і що вплинуло на телекомівців наразі невідомо.

Проте інший «шедевр» - обшарпаний дерев’яний стовп, встановлений самочинно без будь-якої будівельної документації, погодженої містом, продовжує залишатися посеред тротуару вулиці Великої Житомирської.

Депутат міської ради Володимир Капранчук каже, що на початку осені 2017 року направив депутатське звернення до Радомишльської міської ради  щоб привернути увагу державної та місцевої влади, комунальної та архітектурної інспекції щодо порушення чинного законодавства та нормативних документів щодо будівництва окремих об’єктів у місті Радомишль з проханням зреагувати на скарги містян та перенести стовп на обочину тротуару.

Тодішній заступник міського голови Зоя Міхненко надіслала депутату відповідь, що звернення направлено до тутешнього керівництва телекому для реагування. Тобто, замість складання припису, все було зроблено навиворіт - на кого скаржаться  тому й направлено чолобитну для розгляду, що категорично неприпустимо згідно Закону «Про звернення громадян».

Проте йшов час, а стовп стояв. Довелося депутату самому відвідати телекомівське начальство. Однак від нього, окрім невдоволеної тиради про зайнятість, величезне навантаження і купу роботи ніяких обіцянок, чи запевнень він не почув. Добре вкопаний стовп стоїть і нині на своєму місці.

Знову ж таки відчуття безкарності за порушення державних чинних норм і Законів дозволяє посадовцям перебувати у стані бездіяльності.

То може міській інспекції з благоустрою пора сказати своє слово ?

А можливо було б краще стовп перенести під двері начальства Житомирської філії ПАТ Укртелеком, чи столичного офісу ПАО «Укртелеком»?

Популярні новини міста