Вівторок, липня 17, 2018
   
Text Size

У РАДОМИШЛІ ТРИ ДЕРЖАВНІ УСТАНОВИ ЗАБУЛИ ПРО ІНВАЛІДІВ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ.ФОТО

Людині похилого віку, інваліду потрапити на  вершину східців будівлі колишнього банку «Україна» в якому тепер розмістилися три установи: райвідділи державної виконавчої служби, державної реєстрації актів цивільного стану та надання безплатної правової допомоги – справжнє випробовування.

Не завжди було так. Колись на порталі перед східцями була змонтована кнопка виклику за допомогою якої можна було викликати працівника кожної з цих установ. Нині кнопки немає. На її місці залишився один папірець з назвою установ та символічна картинка з зображенням людини на візку. Отже шлях доступу до цих установ для таких людей обмежений.

У нас вистачає законів та норм, щоб всі державні, недержавні усанови та об'єкти громадського призначення були доступними для маломобільних груп населення.

Зокрема Конституція України, у якій зазначено, що усі люди є рівні в правах і мають мати однаковий доступ до громадських споруд.

Доступність до громадських будівель також передбачає Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» 1991 року.

Державні будівельні норми і правила - 2006 мають цілий розділ: «Доступність будівель для маломобільних груп населення».

Кажуть, що у семи няньок дитя не доглянуте. Можливо хтось з трьох керівників цих установ, чи очільників 2-х діючих у місті влад - представницької та державної виконавчої таки потурбується про маломобільних громадян?

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ ПАСІЧНИК ІГОР СОБОЛЕВСЬКИЙ: "Причина бджолиного мору на Житомирщині - обробка полів хімікатами". ФОТО

Разом із дружиною Любов’ю Францівною Ігор Соболевський у селі Глухів – 2 влаштували справжній бджолиний рай, де посеред вуликів та різного рукотворного декору рясно квітнуть троянди, лілії та інші квіти, які радують око усіх, хто вміє бачити красу - пише zhitomir-online.com

«Пасічники б'ють на сполох: масово гинуть цілі бджолині родини. За словами радомишлянина Ігоря Соболевського, який пасічникує вже понад 37 років, причиною бджолиного мору став обробіток полів.

Ніхто пасічників не попереджає, ніхто з ними не радиться, от і маємо колосальну для України проблему. І раніше такі біди траплялися, але зараз вони досягають загрозливих масштабів. Дуже багато бджіл загинуло свого часу на американському континенті. Так от американці зробили експеримент: взяли цукровий сироп і в одну порцію додали хімікати. Уявіть собі, бджола вподобала хімічний коктейль, а чому – і досі загадка», - говорить пан Ігор і додає, що в Об’єднаних Арабських Еміратах вивели нову породу бджіл, яка не боїться ані спеки, ані холоду, ані хімікатів»- каже пасічник. Детальнше читай ТУТ

Звісно, що житомирське видання zhitomir-online.com  не має у своєму розпорядженні фактів, як завдають шкоди здоров'ю людей, гинуть бджоли  та труять довкілля  і тваринний світ на теренах Радомишльщини.

Радомишль-інфо  з свого архіву подає лише деякі з них.  Читай нижче:

«НА РАДОМИШЛЬЩИНІ КОТРИЙ РІК ДЕМОНСТРУЮТЬ ГРОЗУ НАД ПОЛЯМИ. УТІМ НЕ ФІЛЬМ, А РЕАЛЬНУ ЗАГРОЗУ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ І ДОВКІЛЛЯ»

«НА РАДОМИШЛЬЩИНІ ВІДБУЛАСЯ ПРОТЕСТНА АКЦІЯ СЕЛЯН У СЕЛІ ЛЕНІНО. ГРОМАДСЬКІСТЬ, ЯКА РОКАМИ МОВЧАЛА І ТЕРПІЛА, ВІДТЕПЕР САМОРГАНІЗУВАЛАСЯ, БОРЕТЬСЯ ЗА СВОЇ ПРАВА І ЧИНИТЬ ОПІР ОРЕНДАРЯМ ЗЕМЕЛЬНИХ ПАЇВ. ВІДЕО»

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :