П'ятниця, квітня 20, 2018
   
Text Size

У РАДОМИШЛІ ТРИ ДЕРЖАВНІ УСТАНОВИ ЗАБУЛИ ПРО ІНВАЛІДІВ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ.ФОТО

Людині похилого віку, інваліду потрапити на  вершину східців будівлі колишнього банку «Україна» в якому тепер розмістилися три установи: райвідділи державної виконавчої служби, державної реєстрації актів цивільного стану та надання безплатної правової допомоги – справжнє випробовування.

Не завжди було так. Колись на порталі перед східцями була змонтована кнопка виклику за допомогою якої можна було викликати працівника кожної з цих установ. Нині кнопки немає. На її місці залишився один папірець з назвою установ та символічна картинка з зображенням людини на візку. Отже шлях доступу до цих установ для таких людей обмежений.

У нас вистачає законів та норм, щоб всі державні, недержавні усанови та об'єкти громадського призначення були доступними для маломобільних груп населення.

Зокрема Конституція України, у якій зазначено, що усі люди є рівні в правах і мають мати однаковий доступ до громадських споруд.

Доступність до громадських будівель також передбачає Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» 1991 року.

Державні будівельні норми і правила - 2006 мають цілий розділ: «Доступність будівель для маломобільних груп населення».

Кажуть, що у семи няньок дитя не доглянуте. Можливо хтось з трьох керівників цих установ, чи очільників 2-х діючих у місті влад - представницької та державної виконавчої таки потурбується про маломобільних громадян?

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

У РАДОМИШЛІ ОЛЬГА БОГОМОЛЕЦЬ ПРИГОТУВАЛА ВЕЛИКОДНІЙ ПОДАРУНОК ДІТЯМ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ

Український політичний і громадський діяч,. народний депутат України , голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, доктор медичних наук, професор Ольга Богомолець приготувала дітям Радомишльської школи-інтернату ВеликоднІй подарунок.

«На її запрошення учні школи побували в історико-етнографічному комплексі «Замок «Радомисль». Діти з захопленням оглянули колекції домашніх ікон, рушників, старовинних предметів побуту українців» - зазначає районна газета «Зоря Полісся».

У програмі була зустріч з письменницею та волонтеркою Світланою Касьяненко. Надзвичайно зворушливим було спілкування з Ольгою Вадимівною Богомолець. Діти разом з. господинею музею співали українських пісень, фотографувалися. А на згадку отримали Пасхальні подарунки – зазначає видання.

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :