Вівторок, жовтня 16, 2018
   
Text Size

У РАДОМИШЛІ ТРИ ДЕРЖАВНІ УСТАНОВИ ЗАБУЛИ ПРО ІНВАЛІДІВ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ.ФОТО

Людині похилого віку, інваліду потрапити на  вершину східців будівлі колишнього банку «Україна» в якому тепер розмістилися три установи: райвідділи державної виконавчої служби, державної реєстрації актів цивільного стану та надання безплатної правової допомоги – справжнє випробовування.

Не завжди було так. Колись на порталі перед східцями була змонтована кнопка виклику за допомогою якої можна було викликати працівника кожної з цих установ. Нині кнопки немає. На її місці залишився один папірець з назвою установ та символічна картинка з зображенням людини на візку. Отже шлях доступу до цих установ для таких людей обмежений.

У нас вистачає законів та норм, щоб всі державні, недержавні усанови та об'єкти громадського призначення були доступними для маломобільних груп населення.

Зокрема Конституція України, у якій зазначено, що усі люди є рівні в правах і мають мати однаковий доступ до громадських споруд.

Доступність до громадських будівель також передбачає Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» 1991 року.

Державні будівельні норми і правила - 2006 мають цілий розділ: «Доступність будівель для маломобільних груп населення».

Кажуть, що у семи няньок дитя не доглянуте. Можливо хтось з трьох керівників цих установ, чи очільників 2-х діючих у місті влад - представницької та державної виконавчої таки потурбується про маломобільних громадян?

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

РАДОМИШЛЬЩИНА: ШАХРАЇ ОБІБРАЛИ ПЕНСІОНЕРКУ НА 30 тис грн

Упродовж минулої доби двоє літніх жителів Житомирщини постраждали від непроханих гостей, які під різними приводами потрапили в оселі пенсіонерів і обібрали їх. Поліція закликає до обережності та уважності у спілкуванні з незнайомцями.

Одна з них у  с. Ірші Радомишльського району, де  позбиткувались над 81-річною місцевою жителькою. Увійшовши до її будинку під приводом обміну грошей, незнайомки заволоділи усіма збереженнями пенсіонерки – понад 30 тис. гривень в українських гривнях та іноземній валюті.

Обидві заяви належним чином зареєстровані та за фактами відповідно крадіжки (ст.185 ККУ) та шахрайства (ст.190 ККУ) розпочаті кримінальні провадження, у рамках яких поліція встановлює особи негідниць і їх міс цезнаходження.

Водночас правоохоронці звертаються до громадян із наполегливим закликом не довіряти незнайомим людям, які під різними приводами і називаючись представниками офіційних структур та організацій намагаються потрапити в оселю пенсіонерів й будь-що заволодіти їх грошовими збереженнями. Не впускайте до своїх домівок незнайомців. Скажіть, що розмовляти з ними ви будете у присутності ваших дітей, сусідів або й навіть дільничного офіцера. У жодному разі не погоджуйтесь на проведення будь-яких робіт або прийняття запропонованих послуг, на пропозиції обміну валюти або «старих» купюр на «нові» та не демонструйте невідомим візитерам наявність у вас готівкових коштів. Шановні громадяни! Не забудьте ознайомити з елементарними правилами безпеки ваших літніх батьків, які проживають окремо, та зобов’яжіть їх телефонувати вам у разі виникнення будь-якої підозрілої ситуації.

Відділ комунікації поліції

 

 

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :