Субота, березня 17, 2018
   
Text Size

РАДОМИШЛЬСЬКІ ДЕПУТАТИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ТРЕТЬОГО ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ НОВООБРАНОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Нині завершується організаційно- підготовча робота до проведення третього пленарного засідання міської ради. Апарат міськвиконкому, депутати профільних комісій готують необхідні проекти рішень.

Обсяг роботи значний, адже серед багатьох поточних документів потрібно підготувати основні документи за якими буде працювати рада упродовж тривалого часу своєї каденції - це Регламент та Статут.

Не менш важливі також такі документи, як Положення про ряд управлінь, відділів, які вже найближчим часом будуть утворені в апараті ради. Позаяк саме за цими документами, їх вимогами та встановленими у них кваліфікаційними критеріями буде набиратися шляхом конкурсу керівний та рядовий штат працівників.

Вже 21 грудня депутатські комісії розпочнуть розгляд проектів всіх документів на предмет відповідності чинному законодавству та ухвалять відповідні висновки. У цей же день пройдуть перші громадські слухання проекту Статуту новоутвореної Радомишльської ОТГ.


Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

НА ЖИТОМИРЩИНІ ПОДОРОЖЧАЛИ ПРОДУКТИ

«На споживчому ринку в лютому 2018р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,0%.

Зокрема, на 3,5% піднялися ціни на яловичину, на 1,5–0,8% – на макаронні вироби, фруктові соки, борошно і крупи, кисломолочну продукцію, сири, хліб, сіль, прянощі та кулінарні трави, чай, каву, м'ясо курей. Також на 8,4% в цілому підвищились ціни на фрукти, у т.ч. банани – на 16,7%, яблука – на 6,5%, натомість сухофрукти подешевшали на 2,6%.

Овочі стали дорожчими на 3,8% загалом внаслідок зростання цін на капусту на 23,8%, картоплю – на 14,8%, коренеплоди, цибулю та гриби – на 6,5%. У той же час, овочі, вирощені з насіння, подешевшали на 5,0%», - йдеться у повідомленні.

За інформацією статистиків, також відбулося зниження цін на сало, оливкову олію, маргарин та інші рослинні жири, масло, соняшникову олію на 2,5–0,8%.

«Ціни на алкогольні напої, тютюнові вироби підвищилися загалом на 1,2%, зокрема, тютюнові вироби – на 2,1%», - інформують спеціалісти.

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :