П'ятниця, липня 20, 2018
   
Text Size

РАДОМИШЛЬСЬКІ КОМУНАЛЬНИКИ ПОДБАЛИ ПРО БЕЗПЕКУ ПІШОХОДІВ- ПІДГОТУВАЛИСЯ ДО ЗИМНЬОГО УТРИМАННЯ ТРОТУАРІВ ТА ПІШОХІДНИХ ПЕРЕХОДІВ.ФОТО

Погодні сюрпризи цієї зими не обійдуть стороною Радомишль. Комунальники міста, у рамках підготовки до роботи у зимній період, готуючись до метаморфоз погоди - ожеледиці на тротуарах та пішохідних переходах заздалегідь встановили ящики для зберігання піщано-солевої суміші.

Варто зазначити, що цьогоріч, на відміну від попередніх років, інвентар виготовлений акуратно, пофарбований і має пристойний вигляд.


Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

У РАДОМИШЛІ РОЗПОЧАЛИ РЕМОНТ МОСТУ ЧЕРЕЗ РІЧКУ ТЕТЕРІВ

Сьогодні, 19 липня 2018 р,  у Радомишлі будівельники приступили до ремонту мосту через річку Тетерів.

Роботи розпочали  з лівої половини, 7 -метрової по ширині свого полотна інженерної споруди, у напрямку руху до райцентру, зі зняття старих прошарків асфальтобетонного покриття з пішохідного тротуару та залізобетонних плит проїзджої частини.

Тимчасом рух транспорту та пішоходів не зупинено.

Він організований по другій, незайманій ремонтом, частині  мосту в обох напрямках. Щоправда власники траспортних засобів відразу отримали незручності - вимушені чекати своєї черги, адже транспорт пропускають почергово в обох напрямках.

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :