Понеділок, липня 16, 2018
   
Text Size

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ ТЕЛЕКОМ : ПАРТНЕРСТВО ЧИ ЛИШЕ БІЗНЕС? ФОТО

Простір, комфорт міста  формують не тільки влада та його мешканці. Бізнес також має бути у цьому партнером.

Утім прогулюючись у центральній частині Радомишля ми наражаємося на речі, які несумісні не тільки з погляду архітектурної культури, а є небезпечними для містян. Дивуєшся, коли бачиш будівельний шедевр Радомишльських телекомівців посеред тротуару між районною аптекою та колишнім побуткомбінатом. Вже декілька років поспіль височіє надбудова оглядового колодязя над тротуарною поверхнею. Хто помітив – обійде пастку, а для того, хто заґавився можуть бути плачевні наслідки. Хто знає скільки там людей перечепилося та отримали травми ? Ніхто судитися з такою структурою не буде – не під силу.

Пройшовши трішки далі, до перехрестя вулиць Старокиївської та Великої Житомирської, мусимо, щоб не розбити лоба, обходити стовп, який зв’язківці примудрилися встановити теж посередині тротуару.

Нагадаємо, що ПАТ "Укртелеком" в січні-червні 2017 року отримало чистий прибуток у розмірі 355,3 мільйона гривень, що майже в два рази перевищує показник за аналогічний період 2016 року.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на звіт компанії в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Як зазначається, чистий дохід ПАТ за звітний період зменшився на 1,5% - до 3,154 млрд гривень.

Валовий прибуток "Укртелекому" за звітний період збільшилася на 18% - до 1,35 млрд гривень.

"Укртелеком" є найбільшим оператором фіксованого зв'язку в країні, просуває мобільний зв'язок у стандарті 3G. Кінцевим власником "Укртелекому" є група "СКМ" бізнесмена Ріната Ахметова.

Чужі гроші не рахують. Але з з огляду на прибутки можна було б встановити сучасні кришки та люки оглядових колодязів, замінити допотопні дерев’яні стовпи хоч би в центрі міста.

Не вважайте за докір, але міській владі потрібно таки втрутитися та потурбуватися за безпеку городян та прибрати оті пастки.

Тим паче, що за словами мера Олега Соболевського з дня на день у жовтні місяці очікується проведення повної реконструкції зношеного асфальтобетонного покриття тротуарів на вулицях Великій та Малій Житомирській.

ЧИТАЙ В ТЕМУ: «РАДОМИШЛЬСЬКІ ЗВЯЗКІВЦІ: «На кого працюємо?»

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

Нардеп, якого підтримала Радомишльщина, у минулому журналіст, Павло Дзюблик проігнорував вимоги представників медіа і підтримав тоталітарний закон про досудове блокування сайтів

Нардеп, якого підтримала Радомишльщина, у минулому журналіст, Павло Дзюблик проігнорував вимоги представників медіа і підтримав тоталітарний закон про досудове блокування сайтів

Що буває, коли журналісти йдуть у політику- розповідає infomalin.

Як виявляється, майже одразу забувають про своє журналістське минуле…

Прикладом цього став позитивний голос за скандальний законопроект №6688 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії загрозам національній безпеці в інформаційній сфері» Павла Дзюблика, народного депутата України від фракції «Народний Фронт». Нагадаємо, що до свого політичного життя він був відповідальним секретарем, редактором районної газети «Нове життя» у Черняхові.

«За» внесення законопроекту до порядку денного 5 липня разом із Павлом Дзюбиком проголосували ще 158 нардепів. Втім, через брак голосів Верховна Рада не включила його до порядку денного сесії – повідомляє інтернет- видання.

дивись в тему:Уважно слідкуємо за руками Павла Дзюблика! Сьогодні у Верховній Раді розглядають закон про обмеження в інтернеті

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :