Вівторок, вересня 25, 2018
   
Text Size

У РАДОМИШЛІ НА МІСЬКОМУ РИНКУ ПОРЯДКИ НЕ КРАЩІ ЧИМ НА РАЙОННОМУ

Міський ринок, що на території райспоживспілки напроти міської автостанції, у Радомишлі працює щоденно, окрім середи, п’ятниці та неділі, коли районний ринок організовує свою торгівлю. Порядки тут не кращі, чим на районному, де облуплені фасади приміщень, антисанітарія.

За невеличке площею в десяток м.кв. приміщення за словами орендарів тут справляють 600грн. Реалізатори м’яса кажуть, що доводиться платити обов’язково по 60 грн щомісячно і ще 20грн. додатково кожного базарного дня за невеличкий саморобний прилавок. Словом кошти є.

Проте за благоустрій міського ринку ніхто не дбає. З боку вулиці Купальної паркан напівзруйнований, бур’яни, хаос.

Можливо міській інспекції з благоустрою варто було б виписати «премію» посадовцям, які відповідають за ринок.

Звісно, що такими методами не примусиш їх любити наше місто, але хоч перед тисячами людей, які щоденно проїжджають по автодорозі, що веде до Малина, не буде соромно за наш Радомишль.

ЧИТАЙ В ТЕМУ: «РАДОМИШЛЬ. БАЗАРЮЄМО ПРИ ВИСОКИХ ТАРИФАХ В АНТИСАНІТАРІЇ. ФОТО»

 

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

У РАДОМИШЛІ В «ЗАМКУ «РАДОМИСЛЬ» ОЛЬГИ БОГОМОЛЕЦЬ ПЕРША ПАРА ЗАРЕЄСТРУВАЛА ШЛЮБ ЗА ДОБУ

Завдяки Ользі Богомолець наше місто Радомишль стає все відомішим на теренах України.

Відтепер не тільки у містах обласного підпорядкування Житомирщини - Житомирі та Коростені можна зареєструвати «Шлюб за добу», а й у нашому райцентрі.

Саме такий пілотний проект завдяки ініціативі Ольги Вадимівни стартував на території історико-культурного комплексу «Замок Радомисль.

"Його урочиста презентація та вручення свідоцтва про шлюб першій парі, яка вирішила скористатися новою послугою, відбулася за участі почесних гостей – заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олени Сукманової, начальника Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Мін’юсту Ірини Дубиківської, представників Головного територіального управління юстиції у Житомирській області та його керівника Олександра Грабара, міського голови Радомишля Володимира Тетерського"- ПОВІДОМЛЯЄ РУПОР ЖИТОМИРА ЧИТАЙ В ТЕМУ: «РАДОМИШЛЬ: ОЛЬГО ВАДИМІВНО, ДЯКУЄМО, ЩО ВИ У НАС Є!»

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :