П'ятниця, квітня 20, 2018
   
Text Size

У РАДОМИШЛІ НА МІСЬКОМУ РИНКУ ПОРЯДКИ НЕ КРАЩІ ЧИМ НА РАЙОННОМУ

Міський ринок, що на території райспоживспілки напроти міської автостанції, у Радомишлі працює щоденно, окрім середи, п’ятниці та неділі, коли районний ринок організовує свою торгівлю. Порядки тут не кращі, чим на районному, де облуплені фасади приміщень, антисанітарія.

За невеличке площею в десяток м.кв. приміщення за словами орендарів тут справляють 600грн. Реалізатори м’яса кажуть, що доводиться платити обов’язково по 60 грн щомісячно і ще 20грн. додатково кожного базарного дня за невеличкий саморобний прилавок. Словом кошти є.

Проте за благоустрій міського ринку ніхто не дбає. З боку вулиці Купальної паркан напівзруйнований, бур’яни, хаос.

Можливо міській інспекції з благоустрою варто було б виписати «премію» посадовцям, які відповідають за ринок.

Звісно, що такими методами не примусиш їх любити наше місто, але хоч перед тисячами людей, які щоденно проїжджають по автодорозі, що веде до Малина, не буде соромно за наш Радомишль.

ЧИТАЙ В ТЕМУ: «РАДОМИШЛЬ. БАЗАРЮЄМО ПРИ ВИСОКИХ ТАРИФАХ В АНТИСАНІТАРІЇ. ФОТО»

 

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

У РАДОМИШЛІ ОГОЛОШЕНА АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ». 21 КВІТНЯ ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ ДЕНЬ БЛАГОУСТРОЮ

  1. Розпорядженням міського голови Володимира Тетерського від 11.04.2018р. «Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою населених пунктів міської ради» затверджені заходи із санітарного очищення та благоустрою населених пунктів Радомишльської міської ради.

У розпорядженні зокрема йдеться: «керівникам підприємств, організацій, установ та старостинським округам провести з 05.04.2018 р. по 05.05.2018 р. акцію «За чисте довкілля» із приведення в належний санітарний стан територій населених пунктів, здійснення заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, побутових та інших відходів, прибирання та приведення в належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, а також забезпечити очищення від сміття берегів водойм. Роботи із санітарного очищення, приведення у належний стан кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань завершити до ДЕНЬ БЛАГОУСТРОЮпроведення поминальних днів. Встановити єдиний санітарний день – п’ятниця.

Під час проведення місячника зосередити особливу увагу на: прибиранні та вивезенні побутових відходів і сміття, приведенні в належний санітарний стан полігонів твердих побутових відходів, сміттєзвалищ, закріплених територій (вулиць, тротуарів, комунальних доріг, та доріг місцевого значення), благоустрою природних джерел питного водопостачання;

Відділу освіти, молоді та спорту міської ради залучити до участі в зазначених заходах учнівську молодь».

Підсумковою роботою передбачається організація 21квітня 2018 року загальноміського дня благоустрою, акцію з посадки дерев, залучивши до цієї справи політичні партії, громадські організації, навчальні заклади, державні та бюджетні установи.

 

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :