Вівторок, липня 17, 2018
   
Text Size

У РАДОМИШЛІ НА МІСЬКОМУ РИНКУ ПОРЯДКИ НЕ КРАЩІ ЧИМ НА РАЙОННОМУ

Міський ринок, що на території райспоживспілки напроти міської автостанції, у Радомишлі працює щоденно, окрім середи, п’ятниці та неділі, коли районний ринок організовує свою торгівлю. Порядки тут не кращі, чим на районному, де облуплені фасади приміщень, антисанітарія.

За невеличке площею в десяток м.кв. приміщення за словами орендарів тут справляють 600грн. Реалізатори м’яса кажуть, що доводиться платити обов’язково по 60 грн щомісячно і ще 20грн. додатково кожного базарного дня за невеличкий саморобний прилавок. Словом кошти є.

Проте за благоустрій міського ринку ніхто не дбає. З боку вулиці Купальної паркан напівзруйнований, бур’яни, хаос.

Можливо міській інспекції з благоустрою варто було б виписати «премію» посадовцям, які відповідають за ринок.

Звісно, що такими методами не примусиш їх любити наше місто, але хоч перед тисячами людей, які щоденно проїжджають по автодорозі, що веде до Малина, не буде соромно за наш Радомишль.

ЧИТАЙ В ТЕМУ: «РАДОМИШЛЬ. БАЗАРЮЄМО ПРИ ВИСОКИХ ТАРИФАХ В АНТИСАНІТАРІЇ. ФОТО»

 

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

РАДОМИШЛЬСЬКА МІСЬКРАДА ПРОДАЄ ПРАВО ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ НА ТОРГАХ

Радомишльська міська рада оприлюднила проект рішення «Про продаж права оренди земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні)» восьмої сесії 7 скликання, яка планується на 02.08.2018 року.

Зокрема у проекті рішення пропонується визначити організатором земельних торгів (аукціону) з продажу права оренди земельної ділянки управління земельних відносин та сільського господарства Радомишльської міської ради.

Планується провести земельні торги з продажу права оренди земельної ділянки за адресою:  12201,Житомирська область, Радомишльський район, м. Радомишль, вул. Франка Івана,10), орієнтовною площею 0,8 га,

Категорія земель згідно – землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Передбачується встановити стартову ціну за користування земельною ділянкою у розмірі 4% (чотири) від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

А також передати земельну ділянку переможцю земельних торгів строком на 10 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (під розміщення складських та виробничих будівель).

 

 

 

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :