Понеділок, липня 16, 2018
   
Text Size

ПРО НАРДЕПА, ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ, « ШПАКІВ» І НАШУ БАЙДУЖІСТЬ

Десятиріччями у період чергових виборів кожного міського голову радомишляни « розпинали» за відсутність дитячих ігрових майданчиків у житлових масивах Радомишля. Виправдань на кшталт, що куций міський бюджет не дозволяє вирішити поки-що цю проблему не сприймали.

У 2012 році Віталій Журавський під час виборчої кампанії, прислухавшись до побажань городян, встановив біля багатоповерхівок на вулицях Руднянській (колишня Комсомольська) та Незалежності дитячі майданчики за свій кошт.

Проте не всім догодив тоді депутат. Знайшлися такі, що стверджували, що нардеп подарував майданчики не за свої кошти. Інші не сприймали добро через те, що він належить до іншої політичної сили, яка їм не до  вподоби. Були й глобалісти: « подумаєш майданчик, от би дорогу до Кочерова нову проклав…»

Попри все майданчики функціонують і досі. Маленькі містяни щоденно тішаться гойдалками, «гірками», каруселями. Свідомі городяни, а їх більшість, і по цей день вдячні нардепу.

Минулого вихідного дня на вулиці Незалежності довелося спостерігати картину, яка характеризує наше ставлення до того, що дісталося задеремно. Молода мама гойдаючи малолітню дитину, розмовляла зі своїм чоловіком, який поруч якось запхнувши сідниці у маленьке кріселечко на гойдалці розгойдував своє, вагою десь під центнер, тіло.

На зауваження, що тендітні металеві конструкції не розраховані на таку вагу, здоровань реагував агресивно, вступив у словесно перепалку.

Не варто дивуватися, для сьогодення – звична річ.

Здивувала інше - байдужість мешканців житлового масиву. Добрий десяток власників квартир цього погожого по-справжньому весняного дня мов шпаки в шпаківнях , розмістилися на своїх балконах погрітися на сонечку і мовчки спостерігали за конфліктом. Жоден з них не промовив і слова, не втрутився, не став на той чи інший бік. Тотальна байдужість вразила. Люди були немов глухі і німі, чужі у чужому будинку, чужому місті, чужій країні.

Щоденно конструкції майданчика у вечірній час тріщать від розваг старшокласників, юнаків старшого віку. Тут, гойдаючись, можна розпити пляшку пива, вина, палити цигарки

От коли майданчик «доконають», тоді «шпаки» дружньо візьмуться за владу, поліцію, які на їх думку ні за чим і ні за ким не дивляться, довели до «ручки» все.

На жаль частина не сформованого й досі нашого суспільства хворіє на байдужість до всього, що поза особистою власністю. Чи довго буде так, покаже час.

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

У РАДОМИШЛІ МАЛЮВАЛИ "ЗЕБРИ".ФОТО

Сьогодні, 12.07. 2018 працівники міського підприємства з благоустрою Радомишля фарбували пішохідні переходи у центральній частині міста.

Оновлені "зебри" з'явилися на перехрестях вулиць  Міськради, Великої Житомирської, Старокиївської та Майдані Соборному. Такі заходи безумовно убезпечать безпеку пішоходів, будуть дисциплінувати водіїв транспорту.

Нагадаємо, що серед радомишльських  водіїв упродовж останніх  років стало тримається досить високий відсоток таких, що  не пропускають пішохода, або ж всіляко норовлять  упритул його об'їхати на повній швидкості  з будь-якого боку посеред  пішохідного переходу. Єдиний перехід, де більш-менш дотримуються правил дорожнього руху - це біля "Сільпо".

Хто не вірить може перевірити на собі після декількох спроб у будь-який день.

Зауважимо, що у таких водіїв периферійна звичка відразу пропадає при в'їзді у столицю, чи Житомир. Вочевидь тому, що з чужими патрульними "порішати" питання не вдасться.

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :