П'ятниця, жовтня 19, 2018
   
Text Size

РАДОМИШЛЬ: ЯК У «ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАВТОДОРУ» АНЕКСУВАЛИ ЧАСТИНУ ДЕРЖАВНОЇ ДОРОГИ. ФОТО

У «Переліку районних автомобільних доріг загального користування місцевого значення Житомирської області», що відносяться до державної власності рахується дорога C- 061801 Радомишль - Травневе через Кичкирі, Глиницю протяжністю 16.6км.

Експлуатує та утримує неї Дочірнє підприємство «Житомирський облавтодор» Дорога відноситься до сфери саме його управління. Отже констатуємо: облавтодор несе пряму і повну відповідальність за її стан та організацію безпеки руху.

Ця дорога за словами начальника філії «Радомишльського райавтодору» Василя Якименко починається з вулиці Микгород у Радомишлі «від офісу районного товариства мисливців та рибалок і має ширину смуги відведення дороги 16 м ». Тобто від осьової лінії дороги в один бік 8м і в другий - 8м. Дорога проходить мимо Радомишльського пивзаводу. Саме тут з отих 16-ти метрів лишилася лише вузька полоска асфальту вільна для руху транспорту.

Те що бачать радомишляни візуально щоденно і читач сьогодні на цих світлинах роками не бачать, чи не хочуть бачити чиновники «Житомирського облавтодору» у якого по-тихому анексували частину обочини державної дороги, як Росія Крим. По-тихому, без "зелених чоловічків"

Про яку організацію безпеки руху можна говорити на цій державній дорозі, коли вся обочина упритул до твердого асфальту захаращена всіляким хламом, сміттям, купами якогось котельного шлаку, картонними упаковками, деревяними піддонами.

Обочина перетворена у складські майданчики. Штабелі заводської продукції висотою до трьох метрів розтягнулися уздовж зовнішнього боку залізобетонного паркану та дороги. Легковики їдуть немов у тунелі. Поперек дороги снує автонавантажувач, її запруднюють фури, на обочині ведеться якесь будівництво.

Сьогодні міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив "Щоб дороги були в нормальному стані, нам потрібно фінансування близько 50 млрд грн на рік хоча б протягом 5 років".

А скільки потрібно часу «Житомирському облавтодору», як господарю цієї транспортної артерії, щоб без коштів навести елементарний лад на обочинах, привести свою дорогу до вимог державних нормативних актів?

Можливо це знає губернатор. Адже у нього, як показує практика, з чиновниками розмова коротка: . «Не забезпечите – буде все просто: шапка-двері».

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

РАДОМИШЛЬ З ПОФАРБОВАНИМИ БОРДЮРАМИ ВИГЛЯДАЄ ОХАЙНІШЕ. ФОТО

«Біління вапном декоративних дерев та бордюрів та інших робіт з благоустрою та озеленення територій – застаріла радянська практика, від якої вже давно необхідно позбавлятися».

На цьому наголосив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

«Обов’язковим елементом такого благоустрою чомусь залишається побілка з радянського минулого». На його думку, краще використовувати європейський досвід благоустрою територій, наприклад, постійно оновлювати розмітку на проїжджій частині, а дерева у разі необхідності не фарбувати, а обробляти спеціальним розчином від паразитів.

Нагадаємо, що у 2006 році Мінрегіон затвердив Правила утримання зелених насаджень у населених пунктах, якими забороняється білити вапном декоративні дерева та малі архітектурні форми.

В Києві, наприклад, заборонили білити дерева і бордюри. Жителі столиці припускають, що міська влада намагається заощадити.

А ось в Івано-Франківську така ініціатива може обернутися покаранням. Адміністративний штраф за порушення складає від 850 до 1700 гривень.

Але жителі цих міст до новацій не дослухаються – білять дерева і у дворах, і на вулицях. Садівники погоджуються: робити це треба, але не весною, а восени. Тоді рослина буде краще зимувати і не постраждає від опіків під час першого весняного сонця.

У Радомишлі залишили традицію фарбування бордюрів. Багато містян підтримують таку практику міської влади та комунальників. Адже пофарбовані у світлий  білий колір бордюри на тлі чорного асфальту виглядають  набагато охайнішими та доглянутими.


 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :