Вівторок, вересня 25, 2018
   
Text Size

РАДОМИШЛЬ. БАЗАРЮЄМО ПРИ ВИСОКИХ ТАРИФАХ В АНТИСАНІТАРІЇ. ФОТО

Чи відвідують Радомишльський районний ринок, що по вулиці Отамана Мордалевича /колишня Котовського/, працівники районних та міжрайонних державних служб в прямі обов’язки яких входить контроль за дотриманням безпечної для здоров’я мешканців району торгівлі харчовими продуктами суб’єктами підприємницької діяльності наразі не відомо.

Утім про це їх має запитувати регулярно місцева влада в обов’язки якої входить контроль нашої з вами безпеки у рамках дотримання на відповідній території чинного законодавства України.

Тим часом при черговому відвідуванні нашого ринку огляніться навколо, зверніть увагу не тільки на ціни на продукти, а й на середовище, умови та ринкові порядки у яких ви їх купуєте.

Підприємці стверджують, що за оренду місця під невеликий кіоск площею у декілька метрів квадратних доводиться платити щомісячно більше 500 грн.

А за якийсь метр місця на столах у м’ясному павільйоні, де брудні, облуплені від фарби вхідні двері та фасадні стіни, бур'яни біля цоколя фундаменту, а на голову та м'ясо, сало сиплеться пісок та штукатурка зі стелі, як стверджують реалізатори, за один день – 220грн.

 

Давно зруйнований у вибоїнах асфальт, не доглянута та не прибрана територія і, головне, тотальна байдужість, як нетутешніх власників ринку, так і місцевої влади та самих радомишлян.

А є ж механізми впливу: повний комплект працівників державних контролюючих служб, сесії, виконкоми, колегії райдержадміністрації, журналісти і місцеві засоби інформації, які мають діяти на упередження сумних наслідків, що можуть виникнути в таких умовах...


Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

У РАДОМИШЛІ В «ЗАМКУ «РАДОМИСЛЬ» ОЛЬГИ БОГОМОЛЕЦЬ ПЕРША ПАРА ЗАРЕЄСТРУВАЛА ШЛЮБ ЗА ДОБУ

Завдяки Ользі Богомолець наше місто Радомишль стає все відомішим на теренах України.

Відтепер не тільки у містах обласного підпорядкування Житомирщини - Житомирі та Коростені можна зареєструвати «Шлюб за добу», а й у нашому райцентрі.

Саме такий пілотний проект завдяки ініціативі Ольги Вадимівни стартував на території історико-культурного комплексу «Замок Радомисль.

"Його урочиста презентація та вручення свідоцтва про шлюб першій парі, яка вирішила скористатися новою послугою, відбулася за участі почесних гостей – заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олени Сукманової, начальника Управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту державної реєстрації та нотаріату Мін’юсту Ірини Дубиківської, представників Головного територіального управління юстиції у Житомирській області та його керівника Олександра Грабара, міського голови Радомишля Володимира Тетерського"- ПОВІДОМЛЯЄ РУПОР ЖИТОМИРА ЧИТАЙ В ТЕМУ: «РАДОМИШЛЬ: ОЛЬГО ВАДИМІВНО, ДЯКУЄМО, ЩО ВИ У НАС Є!»

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :