Вівторок, липня 17, 2018
   
Text Size

РАДОМИШЛЬ. БАЗАРЮЄМО ПРИ ВИСОКИХ ТАРИФАХ В АНТИСАНІТАРІЇ. ФОТО

Чи відвідують Радомишльський районний ринок, що по вулиці Отамана Мордалевича /колишня Котовського/, працівники районних та міжрайонних державних служб в прямі обов’язки яких входить контроль за дотриманням безпечної для здоров’я мешканців району торгівлі харчовими продуктами суб’єктами підприємницької діяльності наразі не відомо.

Утім про це їх має запитувати регулярно місцева влада в обов’язки якої входить контроль нашої з вами безпеки у рамках дотримання на відповідній території чинного законодавства України.

Тим часом при черговому відвідуванні нашого ринку огляніться навколо, зверніть увагу не тільки на ціни на продукти, а й на середовище, умови та ринкові порядки у яких ви їх купуєте.

Підприємці стверджують, що за оренду місця під невеликий кіоск площею у декілька метрів квадратних доводиться платити щомісячно більше 500 грн.

А за якийсь метр місця на столах у м’ясному павільйоні, де брудні, облуплені від фарби вхідні двері та фасадні стіни, бур'яни біля цоколя фундаменту, а на голову та м'ясо, сало сиплеться пісок та штукатурка зі стелі, як стверджують реалізатори, за один день – 220грн.

 

Давно зруйнований у вибоїнах асфальт, не доглянута та не прибрана територія і, головне, тотальна байдужість, як нетутешніх власників ринку, так і місцевої влади та самих радомишлян.

А є ж механізми впливу: повний комплект працівників державних контролюючих служб, сесії, виконкоми, колегії райдержадміністрації, журналісти і місцеві засоби інформації, які мають діяти на упередження сумних наслідків, що можуть виникнути в таких умовах...


Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

У РАДОМИШЛІ МАЛЮВАЛИ "ЗЕБРИ".ФОТО

Сьогодні, 12.07. 2018 працівники міського підприємства з благоустрою Радомишля фарбували пішохідні переходи у центральній частині міста.

Оновлені "зебри" з'явилися на перехрестях вулиць  Міськради, Великої Житомирської, Старокиївської та Майдані Соборному. Такі заходи безумовно убезпечать безпеку пішоходів, будуть дисциплінувати водіїв транспорту.

Нагадаємо, що серед радомишльських  водіїв упродовж останніх  років стало тримається досить високий відсоток таких, що  не пропускають пішохода, або ж всіляко норовлять  упритул його об'їхати на повній швидкості  з будь-якого боку посеред  пішохідного переходу. Єдиний перехід, де більш-менш дотримуються правил дорожнього руху - це біля "Сільпо".

Хто не вірить може перевірити на собі після декількох спроб у будь-який день.

Зауважимо, що у таких водіїв периферійна звичка відразу пропадає при в'їзді у столицю, чи Житомир. Вочевидь тому, що з чужими патрульними "порішати" питання не вдасться.

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :