П'ятниця, квітня 20, 2018
   
Text Size

РАДОМИШЛЬ. БАЗАРЮЄМО ПРИ ВИСОКИХ ТАРИФАХ В АНТИСАНІТАРІЇ. ФОТО

Чи відвідують Радомишльський районний ринок, що по вулиці Отамана Мордалевича /колишня Котовського/, працівники районних та міжрайонних державних служб в прямі обов’язки яких входить контроль за дотриманням безпечної для здоров’я мешканців району торгівлі харчовими продуктами суб’єктами підприємницької діяльності наразі не відомо.

Утім про це їх має запитувати регулярно місцева влада в обов’язки якої входить контроль нашої з вами безпеки у рамках дотримання на відповідній території чинного законодавства України.

Тим часом при черговому відвідуванні нашого ринку огляніться навколо, зверніть увагу не тільки на ціни на продукти, а й на середовище, умови та ринкові порядки у яких ви їх купуєте.

Підприємці стверджують, що за оренду місця під невеликий кіоск площею у декілька метрів квадратних доводиться платити щомісячно більше 500 грн.

А за якийсь метр місця на столах у м’ясному павільйоні, де брудні, облуплені від фарби вхідні двері та фасадні стіни, бур'яни біля цоколя фундаменту, а на голову та м'ясо, сало сиплеться пісок та штукатурка зі стелі, як стверджують реалізатори, за один день – 220грн.

 

Давно зруйнований у вибоїнах асфальт, не доглянута та не прибрана територія і, головне, тотальна байдужість, як нетутешніх власників ринку, так і місцевої влади та самих радомишлян.

А є ж механізми впливу: повний комплект працівників державних контролюючих служб, сесії, виконкоми, колегії райдержадміністрації, журналісти і місцеві засоби інформації, які мають діяти на упередження сумних наслідків, що можуть виникнути в таких умовах...


Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

У РАДОМИШЛІ ОЛЬГА БОГОМОЛЕЦЬ ПРИГОТУВАЛА ВЕЛИКОДНІЙ ПОДАРУНОК ДІТЯМ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ

Український політичний і громадський діяч,. народний депутат України , голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, доктор медичних наук, професор Ольга Богомолець приготувала дітям Радомишльської школи-інтернату ВеликоднІй подарунок.

«На її запрошення учні школи побували в історико-етнографічному комплексі «Замок «Радомисль». Діти з захопленням оглянули колекції домашніх ікон, рушників, старовинних предметів побуту українців» - зазначає районна газета «Зоря Полісся».

У програмі була зустріч з письменницею та волонтеркою Світланою Касьяненко. Надзвичайно зворушливим було спілкування з Ольгою Вадимівною Богомолець. Діти разом з. господинею музею співали українських пісень, фотографувалися. А на згадку отримали Пасхальні подарунки – зазначає видання.

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :