Неділя, жовтня 21, 2018
   
Text Size

НА РАДОМИШЛЬЩИНІ КОТРИЙ РІК ДЕМОНСТРУЮТЬ ГРОЗУ НАД ПОЛЯМИ. УТІМ НЕ ФІЛЬМ, А РЕАЛЬНУ ЗАГРОЗУ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ І ДОВКІЛЛЯ

На Радомишльщині у свій час велися зйомки фільму за мотивами Анатолія Шияна про історію радянського села очима жінки «Гроза над полями».

Вже давно немає радянського села і колгоспів. Тепер на тутешніх землях господарюють ті, кому село, життя та інтереси селян, як кажуть у народі до лампочки.

Як повідомляють мешканці сіл Ставки, колишнього Мінино, Нова Юрівка, Глиниця на минулому тижні хімічний обробіток посівів сої та кукурудзи проводили за допомогою авіації.

Ставчани бачили оголошення за підписом ТОВ «Радомишльська овочева кампанія», що у період з 14 по 30 липня 2016 року буде проводитися обробка полів засобами «коратен» з проханням закрити свої бджоли у вуликах.

А юрівчани та глиничани таких попереджень не бачили. Утім над цими селами упродовж два днів теж крутився літак. За словами селян оприскування посівів велося авіацією впритул до селянських садиб і на радіусах розвороту літака, які зачіпали межі села. Шлейф з рідиною тягнуся за літаком весь час. Хоч чинні санітарні норми забороняють вести хімічну обробку посівів у 300-метровій буферній зоні від населеного пункту. Але стежити, перевіряти дотримання норм при повній комплектності наглядових державних установ нікому. У країні мораторій на перевірки бізнесу.

Ще позаторішні  селянські скарги лежать не перевіреними, не дослідженими. Зважте, що у кожному з них йдеться про небезпеку людському життю, яка у разі негайної перевірки повинна бути знешкоджена миттєво.

Селяни хвилюються, розгублені. У районі безліч випадків коли після такої грози на полями гинуть масово бджоли, лелеки, сохнуть сади. І цілком закономірно. Адже, якщо від агрохімікатів гине комаха і птаха, сохне дерево то як довго витримає організм людини?

Читай в тему: НА РАДОМИШЛЬЩИНІ ВІДБУЛАСЯ ПРОТЕСТНА АКЦІЯ СЕЛЯН У СЕЛІ ЛЕНІНО. ГРОМАДСЬКІСТЬ, ЯКА РОКАМИ МОВЧАЛА І ТЕРПІЛА, ВІДТЕПЕР САМОРГАНІЗУВАЛАСЯ, БОРЕТЬСЯ ЗА СВОЇ ПРАВА І ЧИНИТЬ ОПІР ОРЕНДАРЯМ ЗЕМЕЛЬНИХ ПАЇВ. ВІДЕО

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

У РАДОМИШЛІ ОСУЧАСНЮЮТЬ СПОРТКОМПЛЕКС ТА СТАДІОН.ФОТО

У Радомишлі  реалізується проект реконструкції  спорткомплексу «Динамо» за кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з місцевим бюджетом. Загальна вартість проекту складає близько  16 108 тис. грн, з них 30% - співфінансування з міського бюджету.

Вже профінансовано проведення  будівельно-монтажних робіт по  утепленнню стін будівлі,  закріплено металеві конструкції для глядацьких місць в середині спорткомплексу на суму    3 млн. 480 тис. грн .

На  міському стадіоні «Авангард»  встановлено світлодіодне освітлення на  спортивному майданчику із синтетичним покриттям, завершено ремонт роздягалень для спортсменів (душових кімнат, санвузлів).

На черзі будівництво системи поливу футбольного поля.

джерело- radmr.gov.ua

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :