П'ятниця, серпня 17, 2018
   
Text Size

Ольга Богомолець на 15 місці в рейтингу найбільш впливових жінок України

Журнал "Фокус" оприлюднив свій щорічний рейтинг – "100 найвпливовіших жінок України". Народний депутат, Голова Комітету з питань охорони здоров'я, радник Президента України та громадський діяч Ольга Богомолець у даному рейтингу за 2015 рік зайняла 15 місце.

Експерти опитані виданням відзначили внесок Ольги Богомолець у реформування системи охорони здоров'я України.

Зокрема, мова йде про запропоновану Ольгою Богомолець програму розвитку галузі під назвою "25 кроків реформування системи охорони здоров'я України".

Видання відзначає, що депутату належить також авторство закону щодо прозорості закупівель ліків та медичного обладнання через міжнародні організації.

"Серед інших важливих ініціатив політика - розробка загальнодержавного механізму ДНК-ідентифікації неопізнаних тіл військових, що загинули на сході України. Завдяки йому вже встановлено особи 470 бійців" - йдеться у статті "Фокуса".

Нагадаємо, що Ольга Богомолець є засновником та власником єдиного у світі музею домашніх ікон "Замок "Радомисль" у  нашому  місті. Саме завдяки музею Радомишль став відомий у всіх країнах Європи.

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

У РАДОМИШЛЬ ПРИЇХАВ ЦИРК. ЦІНИ КУСЮЧІ ФОТО

До нас в черговий раз прибув цирк. Традиційно його шатра розташовуються на Майдані Соборному у центрі міста. По місту курсує легковик з динаміками з яких сповіщають рекламу та зваблюють містян до відвідування вистав.

Проте, що не кажи, а для провінційних міст, де зарплата, не як у столиці, ціна квитка кусається. Відвідати цирк,  до якого так охочі діти,  сім’єю з 4-5 чоловік таки обійдеться дорогувато.

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :