Субота, серпня 18, 2018
   
Text Size

У РАДОМИШЛІ ВИСУВАНЕЦЬ «БАТЬКІВЩИНИ» МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ СПРОБУЄ ПІДНЯТИСЯ НА ЧЕРГОВУ ПОЛІТИЧНУ ВЕРШИНУ

На партійній конференції, яка проходила 23 вересня у Житомирі, назвали кандидатів у депутати Житомирської обласної ради від ВО «Батьківщина». У списку названих  кандидатів в Житомирську обласну раду від   «Батьківщини» Радомишльського району перебуває містянин Микола Григорович.

Нагадаємо, що Микола Станіславович  успішний підприємець, господар ряду торгівельних об’єктів у центральній частині міста у політиці перебуває давно. Розпочинав свою діяльність у самоврядних органах спершу членом виконавчого комітету, потім депутатом міської ради ще на початку 2000-х років уподовж усіх каденцій. Нині, маючи за плечима набутий  досвід та практику роботи у виборних органах місцевої представницької влади, очолює головну депутатську комісію міськради -  бюджетну.

У депутати міської ради у 2010 році пройшов, здобувши перемогу на своєму виборчому окрузі, як мажоритарник. Впродовж 4-х років на практиці  реалізував ряд своїх передвиборних обіцянок виборцям у вирішенні їх соціальних питань – благоустрою, освітленню та ремонту покриття вулиць, зрізку дерев, тощо. Виборці його округу постійно удостоювалися ґрунтовної безкоштовної юридичної допомоги кваліфікованого юриста  в організованій ним  власній громадській приймальні.

Наразі Микола Станіславович, опираючись на здобутий депутатською роботою авторитет, торовану стежку результативної роботи на виборчому окрузі, має наміри одержати підтримку не тільки від виборців округу, а й від усіх радомишлян та розширити свій політичний діапазон до рівня обласної ради.

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

КОЛИ У РАДОМИШЛІ ПЕРЕКРИЮТЬ РУХ ПО МОСТУ ТА ЗАВЕРШАТЬ ЙОГО РЕМОНТ

У СЛУЖБІ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ назвали дату перекриття мостів через річку Тетерів у Радомишлі  та селі Висока Піч, Житомирського району.

«Поки мости не закриті. Думаю, що до 20-го числа будуть виставлені всі необхідні знаки, схеми об’їзду, і ці два мости будуть перекриті», - повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Андрій Золотько.

Він також зазначив, що ремонтні роботи триватимуть до 20 листопада – до цього часу доведеться об’їжджати мости – повідомляє Житомир.info.

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :