Шрифти

«Відповідальність за реформи лежить не тільки на Уряді, але і на місцевій владі» - каже Павло Дзюблик – народний депутат, якому віддали найбільше голосів у 66- му виборчому округу куди входить Радомишльський район.

Також нардеп певен, що роботу, яку розпочав робити Уряд, дуже часто нівелюють на місцях.

За його словами «Виконавча влада недопрацьовує у багатьох випадках, я це бачу, тому що постійно працюю в себе на окрузі».

Павло Дзюблик також додає, що багато в чому відповідальність за зміни в країні лежить на тих людях, які працюють на місцях. Зокрема, він розповів про будівництво поліклініки у Радомишлі. Через помилку в документах, які готували районні чиновники, процес будівництві відтягнувся аж до зими.

«Це єдиний об’єкт на усю Житомирщину, який будують за кошти Фонду капітального будівництва. Але місцеві чиновники вказали неправильну адресу і забули вказати, що був борг за попередні роки будівництва. Через це ми переробляли постанову і будівництво затягнулось. Це відповідальність безпосередньо виконавчої влади. Якби роботи почали вчасно, сьогодні поліклініка була би вже збудована», - переконаний Павло Дзюблик.

Нардеп впевнений, що дуже важливо сьогодні якісно виконувати роботу на місцях.

Варто зауважити, що Радомишльська районна державна адміністрація наразі не може обійти скандального звинувачення нардепа мовчанкою. Громадськість  району має знати: чи й справді мала місце елементарна недбалість і хто ті чиновники дії яких призвели до копіткої роботи по зміні відповідної урядової Постанови, що вилилося у затримку початку освоєння державних коштів та завершення будівництва поліклініки?