Четвер, жовтня 18, 2018
   
Text Size

У РАДОМИШЛІ ВИСУВАНЕЦЬ «БАТЬКІВЩИНИ» МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ СПРОБУЄ ПІДНЯТИСЯ НА ЧЕРГОВУ ПОЛІТИЧНУ ВЕРШИНУ

На партійній конференції, яка проходила 23 вересня у Житомирі, назвали кандидатів у депутати Житомирської обласної ради від ВО «Батьківщина». У списку названих  кандидатів в Житомирську обласну раду від   «Батьківщини» Радомишльського району перебуває містянин Микола Григорович.

Нагадаємо, що Микола Станіславович  успішний підприємець, господар ряду торгівельних об’єктів у центральній частині міста у політиці перебуває давно. Розпочинав свою діяльність у самоврядних органах спершу членом виконавчого комітету, потім депутатом міської ради ще на початку 2000-х років уподовж усіх каденцій. Нині, маючи за плечима набутий  досвід та практику роботи у виборних органах місцевої представницької влади, очолює головну депутатську комісію міськради -  бюджетну.

У депутати міської ради у 2010 році пройшов, здобувши перемогу на своєму виборчому окрузі, як мажоритарник. Впродовж 4-х років на практиці  реалізував ряд своїх передвиборних обіцянок виборцям у вирішенні їх соціальних питань – благоустрою, освітленню та ремонту покриття вулиць, зрізку дерев, тощо. Виборці його округу постійно удостоювалися ґрунтовної безкоштовної юридичної допомоги кваліфікованого юриста  в організованій ним  власній громадській приймальні.

Наразі Микола Станіславович, опираючись на здобутий депутатською роботою авторитет, торовану стежку результативної роботи на виборчому окрузі, має наміри одержати підтримку не тільки від виборців округу, а й від усіх радомишлян та розширити свій політичний діапазон до рівня обласної ради.

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

РАДОМИШЛЬ З ПОФАРБОВАНИМИ БОРДЮРАМИ ВИГЛЯДАЄ ОХАЙНІШЕ. ФОТО

«Біління вапном декоративних дерев та бордюрів та інших робіт з благоустрою та озеленення територій – застаріла радянська практика, від якої вже давно необхідно позбавлятися».

На цьому наголосив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

«Обов’язковим елементом такого благоустрою чомусь залишається побілка з радянського минулого». На його думку, краще використовувати європейський досвід благоустрою територій, наприклад, постійно оновлювати розмітку на проїжджій частині, а дерева у разі необхідності не фарбувати, а обробляти спеціальним розчином від паразитів.

Нагадаємо, що у 2006 році Мінрегіон затвердив Правила утримання зелених насаджень у населених пунктах, якими забороняється білити вапном декоративні дерева та малі архітектурні форми.

В Києві, наприклад, заборонили білити дерева і бордюри. Жителі столиці припускають, що міська влада намагається заощадити.

А ось в Івано-Франківську така ініціатива може обернутися покаранням. Адміністративний штраф за порушення складає від 850 до 1700 гривень.

Але жителі цих міст до новацій не дослухаються – білять дерева і у дворах, і на вулицях. Садівники погоджуються: робити це треба, але не весною, а восени. Тоді рослина буде краще зимувати і не постраждає від опіків під час першого весняного сонця.

У Радомишлі залишили традицію фарбування бордюрів. Багато містян підтримують таку практику міської влади та комунальників. Адже пофарбовані у світлий  білий колір бордюри на тлі чорного асфальту виглядають  набагато охайнішими та доглянутими.


 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :