Інструменти
Шрифти

Більше 10 років робота, як  колишнього відділення Держкомзему так і теперішнього Держземагенства у Радомишльському районі, як ніякої іншої   районної державної установи викликає постійні масові нарікання  людей. За цей час тут помінялося чи не з десяток керівників. Серед них були і варяги, прислані їх покровителями з Києва, були і свої доморощені. На декількох з них були відкриті судові справи за зловживання, хабарі, вони отримали умовні терміни покарання. А віз і нині там. Мешканці не тільки району, а й з інших регіонів України роками не можуть отримати землевпрядну документацію на землю. Деякі люди похилого віку помирають так і не діждавшись документів з цієї установи. Як свідчить попередня  практика - заміни керівника до підвищення ефективності роботу цієї закритої установи жодного разу не призвела. Ні для кого не є секретом, що в цій установі працюють деякі ключові спеціалісти на "хлібних" посадах, які не мають, навіть, базової профільної освіти, але зате мають "дах" у столиці чи деінде.  Керівники установи мінялися, а ці працівники залишалися, бо лунав окрик: "не смій чіпати".

Як можна пояснити проходження конкурсу на обіймання посади, періодичних атестацій працівниками цієї установи у яких базова освіта, наприклад, "енергетика та енергетичні системи"? Чи не пора вимагати комплексної перевірки виконання кожним працівником цієї  установи посадових обовязків, термінів розгляду документів індивідуально кожним посадовцем у межах нормативів та чинного законодавства за 2014 рік? Розпочати з елементарного - дотримання строків розгляду звернень громадян у рамках визначених Законом України "Про звернення громадян".  Проконтролювати терміни підготовки різних висновків, витягів з державного  реєстру земельного кадастру, оцінки землі,тощо. Не зайвим було б заглянути і в дипломи, як того вимагає закон при прийомі на службу, бо якщо і далі пекар шитиме чоботи, то чоботи не те що на ноги, але й на голову не налізатимуть.  А по підсумках  перевірки віддати "кожній сестрі по сережці" незалежно від того, чи вона перебуває під "дахом", чи без нього. До складу відомчої комісії залучити  представників громадськості, депутатів,  результати оприлюднити.

Словом, якщо вже приступили до чистки "Авгієвих стаєнь" то це потрібно робити комплексно,  "пошерстивши" кожен куточок. Утім поки-що ми маємо у черговий раз наступити на граблі на які вже не раз наступали.

Компонент коментарів CComment

Популярні новини міста