Шрифти

Учора, 01 жовтня, під час засідання Районної виборчої комісії під головуванням Юлії Самійлик - представника місцевої організації ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" виявилося, що дві політичні сили подали до комісії повний комплект необхідних документів для реєстрації кандидатом у депутати Радомишльської районної ради на одну і ту ж особу. Визрів скандал.

Адже такі дії претендента на реєстрацію кандидатом у депутати, який вирішив підстрахуватися та розкласти яйця відразу у два різні політичні кошики, суперечать чинному виборчому законодавству.

Проте очільники місцевих організацій політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" та Демократичної партії України, які висунули цю особу у кандидати, оперативно прибувши на засідання комісії, замість діалогу між собою стали на герць. Ніхто з них не збирався поступатися один одному і втрачати голоси, які так необхідні обом політсилам для подолання 5% бар’єру. Тим паче, що претендент у кандидати в депутати на своєму виборчому окрузі має, як дехто запевняє, рейтингові показники.

Край тривалим суперечкам поклала комісія, прийнявши відкритим голосуванням Соломонове рішення. Зіславшись на виборчий закон – своєю постановою відмовила у реєстрації кандидата у депутати обом політичним силам.

Наразі цю постанову збираються оскаржити у ЦВК та судових установах. У такому разі чию сторону прийме ЦВК, у який бік схилиться чаша ваг сліпої Феміди та чим завершиться конфлікт стане відомо вже невдовзі. Адже часу обмаль – вибори на носі.