Новини міста
Шрифти

 

21.08.2011 16:50 спеціально для "radomyshl-city" розповідає  85 річний  Василь Лисиця     мешканець села Негребівки Радомишльського району. Для багатьох городян, котрі щоранку поспішають  на роботу повз  цей  будинок №  34 по вулиці Великій Житомирській наявність  чималої групи людей, котрі ще з самого ранку  когось підстерігають під ворітьми, не дивина. Таке вони споглядають вже років п’ять.  

Їх нині більше турбує, як би не покалічитися, втрапивши у глибочезну яму  ( на фото) на тротуарі поруч з будинком. Яку на відміну від городян не бачать ті, кому це належить  бачити за обовязками посади.

 

З усього району до цієї будівлі з табличкою

«ДП ТЕРРА»   «ТОВ ПОЛІСЬКИЙ КРАЙ»

УСІ ВИДИ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИХ ТА ЗЕМЛЕОЦІОНОЧНИХ РОБІТ

поспішають  люди, в основному, похилого віку- пенсіонери.  Колись вони по своїй пострадянській простоті повірили, що саме ця фірма  виготовить кожному технічну документацію на приватизацію земельних паїв, присадибних ділянок, завдяки якій вони отримають державний Акт на право власності на землю   Мріяли, що потім  одарують своїх дітей чи онуків, чи ж напишуть  заповіт. Проте   не кожному з них випала доля здійснити свої сподівання і мрії. Не врахували, що живуть у непересічний час, коли  безконтрольно правлять бал шахраї. А управу на них знайти непросто. Куди і до кого піти жалітися? Хто тепер хоче перейматися проблемами людей похилого віку. Лінивий та байдужий чиновних знайде тисячу причин аби від нього відчепилися, не приносили зайвого клопоту у кабінетну тишу.

У нього тепер одна відписка: « це не в нашій компетенції звертайтеся до суду».

-Четвером  жінкам-односельчанкам, з якими я разом здавав документи, не судилося потримати у руках виготовлені документи.  Вони вже померли так і не дочекавшись за п’ять років державного Акту.  Тепер їхнім дітям прийшов великий клопіт. Біганина, затрати часу і коштів на право успадкування земельних паїв - каже Василь  Миколайович .

Щонайменше два рази на місяць  відвідували люди цю фірму. Неважко порахувати у яку суму обійшлися кожному ці поїздки за 4-5 років коли вартість найнятого легковика з Негребівки до Радомишля становить 50 гривен.

Представник старої гвардії  Василь Лисиця не витерпів такої наруги і здався.  Нещодавно забрав з цієї горе-фірми документи і відніс до сусідньої, яку очолює Анатолій Зайченко. Тут його запевнили, що оперативно виготують документацію.     Але ж і платити потрібно знову  близько 1000 гривень за послуги.

Позову  до суду про відшкодування   майже 1000  гривень,   які   заплатив « Поліському краю» на віру без договору на виконання землевпорядних робіт  подавати не збирається.

- Не хочу судової  тяганини,  хай залишаються  мої гроші на  совісті  власників  - махає рукою у бік  товариства фронтовик.

Таких довірливих людей у районі та поза його межами сотні. Їм усім з місяця у місяць, з року в рік цинічно брехали,  їх дурили. Врешті – решт ошукали.  Не тільки на гроші. У людей відняли віру до влади, у порядність,  справедливість.

Товариство  «Поліський край» отримало ліцензію  не так давно - 28 грудня 2005 року, а клопоту за п’ять років принесло у район багато.

Наказом Держкомзему № 212  від 2 березня 2010 року  у товариства анульовано ліцензію щодо проведенні робіт із землеустрою та землеоціночних робіт за відмову ліцензіата в проведенні перевірки органом з питань ліцензування.  Півтора року товариство не працює, а люди щоденно ще йдуть сюди, як на прощу. Іноді застануть там працівника і в черговий раз почують обіцянку: приходьте через тиждень… З скількох громадян тут взято гроші, а роботи не виконано, вочевидь, не дізнається ніхто.

Забрати ліцензію просто. А хтось же мав зобов’язати товариство виконати всі землевпорядні роботи за які люди заплатили немалі гроші, чи від імені  місцевої державної влади захистити людей?

депутат районної ради                                                                Володимир Капранчук

для "radomyshl-city"

Випадкові записи з блогів

Суспільство
​Для багатьох мешканців Радомишльщини, яким іноді приходиться користуватися послугами міської автобусної станції відтепер справжнє свято - відімкнули туалет.Кажуть, що натиснула міська влада....
Роман Мозговой
08 листопада 2018
Християнство
Бо напоюю Я душу змучену, і кожну душу скорботну насичую. (Єр.31:25)​Згідно з легендою Ку Ян був мудрим і вірним державним чиновником в Стародавньому Китаї. Він жив у так званий період період вою...
Анна Мозговая
01 червня 2018
Культура і творчість
Я уже писала про модные тенденции на 2018 год. Но это было еще до того как Версачи, Диор, Шанель, Дольчи и Габбано, Луи Витон выпустили свои летние колекции. Настало время подвести итог и написать 5 м...