Шрифти

Декілька років поспіль працівники місцевого приватного  підприємства «Житлоремсервіс-9» спалювали частину побутового сміття на вогнищі біля майданчику для сміттєвих контейнерів у житловому масиві по вулиці Незалежності.

Мешканці 320-ти  квартир та їх діти вимушені були дихати небезпечним концерогенним димом від горілої поліетиленової плівки, пластмас, пінопласту, тощо.  Публікації у «Радомишль-інфо», звернення до дирекції міського комунального підприємства з благоустрою міста з приводу  екологічних та санітарних порушень, боротьба небайдужих людей, спроби власників квартир гасити вогнище водою -  не допомагали. Прибиральниці робили своє, з них, як з гусака вода…

Впродовж декількох місяців цього року у житловому масиві  раптом щезли небезпечні багаття. Такі зміни стали результом  роботи нового  Інспектора по благоустрою міста Олександра Папірного. Саме він провів «виховну» роботу з обслуговуючим персоналом та керівництвом підприємства. Вочевидь ознайомив  їх і про персональну  відповідальність у відповідності до Кодексу про адміністративні правопорушення за дії, що коїли всупереч закону.

Словом після 1001-го інспекторського попередження,  мов сім баб пошептало. Виходить, що при бажанні та сумлінному виконанні обов’язків таки  можна  усунути екологічну небезпеку для здоров’я та покращити умови проживання мешканців житлового масиву.

Додати коментар


Захисний код
Оновити