Новини міста
Шрифти

Упродовж декількох минулих каденцій у Радомишльській районній раді випустили з поля зору діяльність керівників установ та підприємств, що перебувають у районній комунальній власності. Така практика не сприяла підвищенню ефективності роботи соціальних закладів, не спонукала керівників підприємств до відчуття прямої відповідальності за організацію їх прибуткової роботи.

Не секрет, що наразі окремі підприємства районної комунальної власності не виконують свого безпосереднього призначення – отримання доходів від своєї підприємницької діяльності і наповнення районного бюджету. Поруч з цим ідентичні по профілю підприємства, що перебувають у приватних руках, мають значні доходи.

За ініціативою депутата райради Володимира Капранчука була внесено у план роботи райради на перше півріччя поточного року зміни, згідно яких відтепер керівникам установ та підприємств, які перебувають у спільній власності районної територіальної громади доведеться звітувати публічно на пленарних засіданнях райради.

Депутати матимуть змогу проконтролювати результати їх роботи, а громадськість району дізнатися з публікацій у засобах масової інформації та зробити певні висновки.

 

Випадкові записи з блогів

Анна Мозговая
01 червня 2018
Культура і творчість
Я уже писала про модные тенденции на 2018 год. Но это было еще до того как Версачи, Диор, Шанель, Дольчи и Габбано, Луи Витон выпустили свои летние колекции. Настало время подвести итог и написать 5 м...
Роман Мозговой
04 листопада 2018
Християнство
 Ролик раскрывает природу и суть недовольства с христианской точки зрения, а так же показывает пути решения...
Суспільство
​Для багатьох мешканців Радомишльщини, яким іноді приходиться користуватися послугами міської автобусної станції відтепер справжнє свято - відімкнули туалет.Кажуть, що натиснула міська влада....