Новини міста
Шрифти

Радомишль. 2  жовтня 2015 року - у рамках святкування 4-ої  річниці Музею української  домашньої  ікони  -  у Замку –музею  «Радомисль» відбудеться відкриття Острова Щастя та дзвіниці із дев’яти Диво-дзвонів « Дев’ять дарів Духа Святого».

Музей  українських домашніх ікон і старожитностей, який стоїть на королівському шляху ViaRegia, відзначить свою четверту річницю.

З нагоди свята ініціатор створення музею, меценат, народний депутат України Ольга Богомолець відкриє казковий «Острів щастя».

Гостей  також запросять стати частиною легенди про переливи дев'яти Диво-дзвонів «Дев’ять дарів Духа Святого» і скуштувати домашніх  пиріжків.

Для довідки. Історико – культурний комплекс «Замок Радомисль»  є першим в Україні дипломантом проекту Ради Європи ViaRegia.

У 1612 році на цьому місці  монахи із Києво –Печерскої Лаври заснували першу в Україні фабрику з виробництва  паперу для друку священних книг –  «Папірню».

У 2007 році відбудовою «Папірні» зайнялася Ольга Богомолець .

На місці напівзруйнованого млина, перетвореного у сміттєзвалище, вона створила історико - культурний комплекс з єдиним у світі Музеєм української домашньої ікони «Душа України» .

У 2011 році музей був офіційно відкритий. 30 вересня до Музею завітали перші відвідувачі.

З того часу до нашого старовинного Радомишля добре второвано стежку туристами з багатьох країн світу. Місто завдяки Ользі Богомолець стало відоме далеко за межами України.

Примітка: 2 жовтня доступ до Острова Щастя буде частково закритий у зв’язку з прийомом офіційних гостей. Але вже 3 жовтня відвідувачі Замку – музею зможуть сповна. насолодитися новими відкриттями «Радомисля»

Випадкові записи з блогів

Роман Мозговой
21 листопада 2018
Християнство
​"Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щаст...
Анна Мозговая
01 червня 2018
Культура і творчість
Я уже писала про модные тенденции на 2018 год. Но это было еще до того как Версачи, Диор, Шанель, Дольчи и Габбано, Луи Витон выпустили свои летние колекции. Настало время подвести итог и написать 5 м...
Роман Мозговой
08 листопада 2018
Християнство
Бо напоюю Я душу змучену, і кожну душу скорботну насичую. (Єр.31:25)​Згідно з легендою Ку Ян був мудрим і вірним державним чиновником в Стародавньому Китаї. Він жив у так званий період період вою...