Шрифти

Багато з гасел та програм  кандидатів на посаду міського  голови та депутатів до міськради   не відповідають міській  проблематиці.  Вони носять характер загальнонаціональної  кампанії. Більшість  з них   узагальнені та  неконкретні.

Наприклад в одного з кандидатів у програмі написано: « Заміна сміттєвих контейнерів» .  На які -  нові , іншої сучаснішої і практичнішої конструкції, з роздільним сортуванням сміття, де, на  яких вулицях міста?  Претендент не дає відповіді.

Або інше.  Ми вибираємо міського голову, а нам  у своїй програмі пропонують   будівництво нових підприємств, збільшення фінансування спорту, дитячих спортивних секцій, відродження та модернізацію легкої промисловості,  тощо – словом  все те, що не відноситься  до компетенції міської  влади.

Тому для того щоб віддати  комусь з них перевагу  пересічному виборцю  необхідно  знайомитися з  передвиборними програмами  усієї лінійки кандидатів.

Лише у такому разі  можна визначитися хто з претендентів  популіст  не обізнаний у  чинному законодавстві, а хто справжній фахівець самоврядної справи і добре знає  власні та делеговані державою повноваження  надані міській раді.

Багато претендентів не знайомі з тонкощами стану соціальної інфраструктури міста,   не знають  проблем  мешканців  вулиць, мікрорайонів міста,   бюджетних установ, а тому й користуються  загальними  термінами.   Отже, знайомлячись з перевиборними програмами кандидатів, не важко самостійно  визначити їх  ступінь підготовленості  до роботи на посаді міського голови, чи  до депутатської      роботи.

Під час їх  публічних виступів не соромтеся  перевірити, задавши запитання, наприклад, чи знають вони існуючу  проблему з тих, чи інших питань на вашій вулиці, житловому масиві і які шляхи її вирішення.