Новини міста
Шрифти


В Житомирі ініціюють відставку мера. Звернення до губернатора

Як вже повідомляв "radomyshl-city"у публікації

(дивися тут) О. ТКАЧУК - мер Радомишля ОБУРЕНИЙ…

 

Житомирський міський голова В.Дебой опублікував звернення  де висловив свою власну позицію  у якій стверджує,  шо: « останніми днями засоби масової інформації України поширили звернення депутатів Львівської міської ради, у якому висловлюється тенденційна оцінка судового розгляду справи колишнього прем’єр-міністра України Ю.Тимошенко.Ми занепокоєні таким відвертим і жорстоким тиском на суд і категорично заперечуємо проти використання органів місцевого самоврядування у роздмухуванні політичного протистояння. Наша позиція полягає у тому, що суд, без будь-якого втручання ззовні, повинен дати оцінку цій справі. Саме тому, що ці слухання дійсно мають резонансний і суспільно значущий характер, не повинно бути жодних політичних впливів на розгляд справи»…

Не пройшло й тижня, як ця заява вже потягнула за собою наслідки. Привід знайшовся. Депутати Житомирської міської ради не зійшлися на позачергову сесію.

Складається враження, що опозиція просто шукала привід щоб дошкулити не стільки меру Житомира В.Дебою, як  губернаторові С.Рижуку.

Чому б  голові  депутатської фракції  «Батьківщина»  у обласній раді В.Французу разом з головою обасної партійної організації  С.Пашинським не відвідати Радомищль і поглянути на його дороги, благоустрій, комунальне господарство… Тут все керівництво міської ради і більшість серед депутатського корпусу, як і відповідальність за стан справ у місті, належить саме їхній політичній силі. А результати набагато гірші у порівнянні з Житомиром.

02.08 13:58

Як повідомляє власний кореспондент Рупор Житомира сьогодні на прес-конференції в офісі ВО «Батьківщина», заступник голови обласної організації партії Віталій Француз зачитав журналістам звернення до губернатора області:

Звернення представників політичних партій, громадських організацій та громадян Житомира до голови Житомирської обласної державної адміністрації С. М. Рижука.

Сергію Миколайовичу!Впевнені, мало кого залишила Ваша обіцянка «вирвати місто з кігтів бідності, безгосподарності, й байдужості», яку Ви проголосили, представляючи новообраного мера Володимира Дебоя (перед цим – Вашого заступника) на першій сесії Житомирської міської ради 6-го скликання. Нагадуємо Вам Ваші ж слова: «…ми прийшли сюди з моїми заступниками, щоб пообіцяти вам, що державна адміністрація береться в повну силу й з усіх напрямків з вами співпрацювати. Й не просто допомагати, а працювати разом в усіх напрямках, котрі допоможуть житомирянам будувати своє людське щастя», - наголосили Ви. Також йшла мова про те, що «ОДА аналізує ситуацію в місті для того, щоб запропонувати не поверхневі, а системні підходи для якісно нового життя».

Сьогодні ми з жалем змушені констатувати, що Житомир перетворився в місто, жити в якому є досить сумнівним «щастям». Міська влада навіть не намагається боротися з бідністю, зате повною мірою демонструє саме безгосподарність на тлі повної байдужості

Сергію Миколайовичу, Ви ж обіцяли міській владі допомагати й працювати разом, а отже саме Ви повинні нести особисту відповідальність за ситуацію в місті, де не ремонтуються дороги, електроенергія подається з перебоями, в розпал літньої спеки припиняється подача води (!). хіба це саме ті Ваші «системні підходи для якісно нового життя»?
Останні міські події – Обленерго обмежив енергопостачання станцій третього підйому водоканалу через величезні борги за електроенергію. Після знущання відсутністю води над тисячами сімей в мікрорайонах Крошня, Богунія, Малікова, Польова, заступник мера з ЖКГ Микола Боровець (мер Дебой у відпустці?) застосувавши «системний підхід» до вирішення господарчих проблем міста знайшов вихід – послав телеграму Прем’єр-міністру і на якийсь час водопостачання відновилось. Чи надовго, пане губернатор?

Сергію Миколайовичу, у Житомира немає головного атрибуту місцевого самоврядування – незалежного авторитетного мера. І з Вашої вини теж! На наше глибоке переконання, Ваш «протеже» Володимир Дебой не має ні здібностей, ні бажання керувати таким складним господарством, яким є комплекс сучасного 273-тисячного Житомира. Мер повністю втратив підтримку і в депутатського корпусу міста, з одного боку ветуючи новий Регламент міської ради, що повертає депутатам їх законні права, а з іншого – лобіюючи відверто корупційні земельні питання. Невдала спроба мера зібрати сесію 2 серпня – яскрава ілюстрація його «авторитету» в міськраді.
Якщо те, що такою своєю діяльністю, чи, пак, бездіяльністю мер Дебой дискредитує в першу чергу свого поручителя-губернатора, - тобто Вас, Сергію Миколайовичу, - Вас не турбує, то житомирська громада не в стані більше терпіти такого стану справ. Мова вже не йде про «людське щастя», ми говоримо про елементарне виживання, за яке змушені боротись городяни в XXI сторіччі на відстані години їзди від європейської столиці.
Ми вимагаємо від Вас спонукати Володимира Дебоя написати заяву про відставку з поста міського голови, як такого, що не справився з покладеною на нього відповідальністю за долі сотень тисяч людей.

Ми вимагаємо справедливих й чесних перевиборів Житомирського міського голови.
Отже, безгосподарного й байдужого мера Дебоя – у відставку!


джерело :RuporZT

"radomyshl-city"

Випадкові записи з блогів

Анна Мозговая
03 листопада 2018
Культура і творчість
 Зміни що відбулися в нашому суспільстві, бажання повернутись до статусу Європейської держави втраченої майже тисячоліття назад, призводить до того що ми з радість приймаємо нові і не дуже віяння...
Роман Мозговой
08 листопада 2018
Християнство
Бо напоюю Я душу змучену, і кожну душу скорботну насичую. (Єр.31:25)​Згідно з легендою Ку Ян був мудрим і вірним державним чиновником в Стародавньому Китаї. Він жив у так званий період період вою...
Роман Мозговой
21 листопада 2018
Християнство
​"Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щаст...