Четвер, жовтня 18, 2018
   
Text Size

Корисні статі

Реальна історія про торгівлю…

Рейтинг Користувача: / 6
НайгіршеНайкраще 

При вході у наше Радомишльське «Сільпо» чомусь повернув праворуч і потрапив до приміщення у якому продавали побутові товари. Серед чималенького нагромадження електричних чайників мені приглянувся лише один з досить вдалим, на мій погляд, дизайном.

Читати далі: Реальна історія про торгівлю…

 

А яке воно, це ЩАСТЯ?

Напевно, кожен з нас, хоч раз в житті відчував себе по-справжньому щасливим! І кожен би хотів, щоб таке почуття ніколи не покидало нас. Але в сірій буденності і заклопотаності ми часто забуваємо про щастя, пропускаючи його повз свої руки. От мені і стало цікаво, чи сучасні студенти вважають себе щасливими людьми в сьогоденні і взагалі, що для них є ЩАСТЯМ.
У результаті опитування, щасливими себе вважають 59 % студентів, нещасливими відповідно – 41 %. Тішить, що більша половина сучасної молоді – щасливі.

Читати далі: А яке воно, це ЩАСТЯ?

   

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :