Новини міста
Шрифти

- пізньої пори, зібравшись йти додому після святкування Дня захисника Вітчизни, добре підгулявший у барі «Фул- Хауз» радомишлянин В. не виявив на місці своєї шапки. У нього виникла підозра, що її поцупили. То ж про її пропажу він повідомив РВВС. Шукали пропажу всі. Однак недовго. Працівники міліції і закладу досить швидко виявили шапчину, яка була поруч із заявником.

- 1-го березня один з відвідувачів бару «Ярославна», що притулився до території школи-інтернату для діток сиріт по вулиці Шевченка, ніяк не міг знайти мобільного телефону у своїй кишені. Не виявили його і працівники міліції, прибувші у розважальний заклад на виклик. Як правило, крадії у такому випадку відразу ж викидають з телефону sim-карту. Проте цього разу мобільний чомусь весь час приймав виклик.Через добу все прояснилося. Власник написав заяву до РВВС, що телефон знайшовся у домашніх закутках.

- в цей же день о 3-й ночі мешканець з села Лутівки, заповнивши бензином свій «Іж» на міській автозаправці «Шелл», виявив, що з коляски щез його ноутбук. Викликані правоохоронці, допитавшись про мандри підвипившого мотоцикліста, огледіли стежки-доріжки і невдовзі натрапили на сумку з ноутбуком підвішену на паркані у його власному дворі. Дорога річ знайшлася, а от від покарання за управління в нетверезому стані трьохколісним транспортним засобом не відкрутитися.


 


 

 

Випадкові записи з блогів

Анна Мозговая
01 червня 2018
Культура і творчість
Я уже писала про модные тенденции на 2018 год. Но это было еще до того как Версачи, Диор, Шанель, Дольчи и Габбано, Луи Витон выпустили свои летние колекции. Настало время подвести итог и написать 5 м...
Анна Мозговая
02 грудня 2018
Культура і творчість
Сьогодні розповім вам про стару-добру європейську традицію що прижилась в нашій сімї. Про Адвент-календар. Адвент- це назва передріздвяного періоду і перекладається як "пришесття". Що до адвент-к...
Роман Мозговой
04 листопада 2018
Християнство
 Ролик раскрывает природу и суть недовольства с христианской точки зрения, а так же показывает пути решения...