Шрифти

Депутат Житомирської обласної ради від Радомишльщини, Микола   Григорович,  вкрай стурбований стрімким поширенням короновірусної інфекції. Особливо його турбує відсутність контролю за роботою медичних закладів,  їх закритість, непрозорість  та непублічність у  роботі, що  призводить до порушення констиитуційних прав громадян, робить  їх беззахасними. 


На його думку, у багатьох випадках надання медичної допомоги, з пацієнтів  невипрадано  стягуються кошти, тощо. Усіх цих негараздів можна було б уникнути, якщо б депутати місцевих рад, керуючись урядовою постановою №1077, яка набрала чинності ще у грудні місяці 2017 року, створили спостережні  ради при кожному комунальному закладі сіл та міст Житомирщини  та взяли їх роботу під депутатський та громадський контроль.

Словом депутат облради  у нижчеподаному  зверненні пропонує низку конструктивних та дієвих заходів, які значно вплинуть на роботу  комунальних медичних закладів, поліпшать ефективність боротьби з короновірусною інфекцією та забезпечать захист прав мешканців місцевих громад. 

григорович звернення Копія

Популярні новини міста