Чому у Радомишлі демонтували агітаційні білборди

Шрифти

Упродовж минулих  вихідних днів у центральній частині Радомишля -   у районі дитсадка №6 та Майдані Соборному з'явилися декілька  агітаційних рекламоносіїв політпартії "Наш край". Як зазначає віддділ архітектури та містобудування міської ради зазначена  політсила  згідно рішення виконавчого комітету   зазделегідь до виборів у місцеві ради   отримала дозвіл на їх  установку


 

Однак  не виконала один із пунктів рішення виконавчого комітету, а саме: не заключила договір з міською раду на їх установку, оплату за розміщення реклами, тощо.

Як стверджують міські  комунальники політсила відхрещується від установки рекламоносіїв  та  стверджує що їх монтаж не проводила. Однак комунальні служби не стали  шукати   підрядників, які  їх  встановлювали, а негайно приступили до  демонтажу.

Наразі всі  демонтовані білборди знаходяться  на території міського  комунального  підприємства по благоустрою міста на зберіганні.

Отже міська влада дала чіткий сигнал всім політичним  партіям, які приймають участь у виборах до місцевих рад.  Вибори виборами, а порядок перш за все:  з порушниками  виконання прописаних умов  у рішеннях  виконавчого комітету ради  церемонитися не буде.