Шрифти

У Радомишлі створять музей місцевого самоврядування

images

Проектом рішення сесії Радомишльської міської ради, яка відбудеться 10 вересня 2020 року, передбачено створити Музей історії та розвитку місцевого самоврядування Радомишльської міської ради.

Музей буде розташований у колишньому одноповерховому приміщенні Радомишльської міської ради по вулиці Малій Житомирській 12.  

Нагадаємо, що у пострадянський період виконавча влади тодішньої Радомишльської ради народних депутатів планувала побудову нового сучасного приміщення мерії на місці, де розташовані тепер будівельний та продуктовий магазини – навпроти колишнього універмагу.

Будівництво мало фінансуватися за кошти державного бюджету. Утім перебіг історичних деформацій при розпаді СРСР завадив  його здійснити.

Довідково. Радомишль у післявоєнний період очолювали:

Павло Володимиренко,
Олексій Руденко,
Ольга Олійник,
Анатолій Оніщук,
Борис Маньківський,
Сергій Прищепа,
Валерій Борук,
Микола Дубовий,
Володимир Коваленко,
Валентина Березівська,
Микола Кашперський,
Володимир Капранчук,
Анатолій Пироженко,
Олександр Ткачук,
Олег Соболевський


Зауважимо, що  майже усі мери Радомишля працювали на виборній посаді короткий період.

Лише Павлу Володимиренку виборці довірили місто на 12, а Володимиру Капранчуку на – 14 років.

Наразі у Радомишльській міській раді очолює об’єднану Радомишльську громаду у яку входить 43 населених пункти - Володимир Тетерський.

Після утворення ОТГ Радомишльська міська рада перейшла в алміністративне приміщення (колишній райком компартії) на Майдані Соборному, що належало Радомишльській районній раді, яка наразі припиняє своє функціонування у зв’язку з ліквідацією Радомишльського району.

Популярні новини міста