Шрифти

«Не секрет, що у Радомишллі серед досить широкого загалу прихильників скутерів та мопедів більше половини не мають посвідки водія. Не полінуйтеся і поспостерігайте за рухом цієї категорії транспорту на вулиці – переконаєтеся, що можливо один із сотні водіїв кермує транспорт у шоломі.«Не беріться за голову, коли побачите керманича скутера у віці 10-12 років – це звичне явище. Дехто з батьків вважає, що круто і сучасно купити дитині таку іграшку на день народження і випустити неї на доорогу, як самостійного учасника руху. А потім, як свідчить сумна статистика по місту та району, результати такої безпечності плачевні.
Хто ж винен у цьому. Перш за все, саме громадянське суспільство, його несформовансть, відсутність самодисципліни жити за загальноприйнятими нормами та правилами, байдужість.
По- друге, вся увага правоохоронців роками була прикута чомусь до власників авто. Ми забуваємо, що мопедист такий же рівноправний і потенційно небезпечний учасник руху, як і автомобіліст» - зазначала 21 травня 2020 року РАДОМИШЛЬ _ІНФО під час початку Радомишльською поліцією операції «Мопед». 

Нині у кінці липня триває не тільки операція, а й поява підлітків на вулицях за кермом мопеда чи мотоцикла.
Це хлопченя, на фото, трішки вище ростом за свій мототранспорт, не дає спокою мешканцям вулиць Плетенецької, Лесі Українки упродовж декількох літніх місяців поспіль рокотом двигуна десятки разів на день.
Дивлячись на нього починаєш думати, а хто ж його батьки, яким місцем вони думають про небезпеку, ризики для життя не тільки власної дитини, а й інших учасників руху?

0 02 0a cbc1280a49c513a2333b626ef58f3baead3534c2f7386d3c24da8604c79c6eca full

Популярні новини міста