У Радомишлі послабили протиепідемічні заходи - у столиці розглядають можливе повернення до суворих епідеміологічних обмежень

Шрифти

Сьогодні, 26 червня, на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Радомишльської міської ради прийнято рішення про часткове послаблення протиепідемічних заходів на території Радомишльської міської об’єднаної територіальної громади.

 

Зокрема:
1. Відновити роботу закладів громадського харчування, ресторанного бізнесу, кафе тощо, торговельно-розважальних центрів (крім дитячих розважальних зон, майданчиків та кімнат ) з обмеженням часу роботи закладів до 22 години
Термін – на період карантину

2. Відновити роботу закладів з розміщення (готелі, хостели)
Термін – на період карантину

3. Дозволити проведення спортивних заходів без глядачів (за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі). Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра),відновлення роботи закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес-центрів

Зауважимо, що тим часом на відміну від Радомишля у столиці не поспішають - Київ усе ближчий до повернення жорсткого карантину. Влада Києва розглядає можливе повернення до суворих епідеміологічних обмежень через збільшення кількості нових випадків COVID-19.

Про це в п’ятницю, 26 червня, заявив на брифінгу міський голова столиці Віталій Кличко,
“Вірус не відступив, і якщо кількість хворих зростатиме, а кількість вільних ліжок в опорних лікарнях найближчими днями суттєво зменшиться, ми будемо вимушені повернутися до суворих обмежень. Зокрема, і в роботі громадського транспорту. Підкреслю – ми все ближче до такого рішення“, – сказав Кличко.

За його словами, після послаблення обмежень епідеміологічна ситуація в столиці погіршилася.
“Обмеження були послаблені, адже ми розуміємо, що бізнес повинен працювати, людям треба заробляти, потрібно піднімати економіку. Але, на жаль, багато мешканців столиці почали нехтувати елементарними правилами безпеки. Люди не одягають маски у громадському транспорті та в публічних місцях, де найвищий ризик заразитися, та не дотримуються дистанції, збираються великими компаніями”, – сказав Кличко.

За словами мера, за минулу добу виявили захворювання на коронавірус у 115 людей (за даними системи моніторингу РНБО – 113). Захворіли, зокрема, дев’ять медиків. Госпіталізовані 25 пацієнтів.
“Один випадок – летальний. Усього від коронавірусу померли 102 мешканці Києва”, – розповів мер.
За його даними, на сьогодні в столиці 4724 підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Подолали коронавірус 1490 мешканців Києва.

“Хочу зауважити, що збільшується кількість дітей, які хворіють на коронавірус. Тільки цього місяця в Києві захворіли 139 дітей. Усього за період пандемії – 377. У стаціонарах лікарень сьогодні перебувають 16 дітей”, – підкреслив мер, додавши, що найменшому з інфікованих мешканців столиці на момент виявлення хвороби було усього 10 днів.

Популярні новини міста