У Радомишлі містянин направив до міськради петицію

Шрифти

«Доброго дня! Дітям катастрофічно не вистачає місця для ігор. Немовлят та дітей дошкільного віку дуже багато. Дітки потребують майданчик, де зможуть активно та весело проводити час.Наш мікрорайон досить великий, але немає належних умов для відпочинку з дітьми.


Просимо створити в мікрорайоні "Папірня" дитячий майданчик,не бути байдужими до потреб дітей.Найкращий спосіб зробити дитину хорошою людиною-це зробити її щасливою. Допоможіть зробити наших діток щасливими, а їх дитинство гарним» - такого змісту петицію направив до самоврядного органу – Радомишльської міської ради містянин Іван Назаренко.

Зауважимо, що наразі дитячі майданчики встановлені майже у кожному житловому масиві багатоквартирних будинків, а у деяких - по декілька.

Нагадаємо, що цю гарну справу для маленьких городян розпочато встановленням першого майданчика зі спеціальним покриттям у 2000 -му році (навпроти колишнього приміщення мерії) за сприяння Миколи Яценка - теперішнього депутата міськради.

Згодом у житлових масивах ігрові майданчики  системно встановлював Віталій Журавський під час депутатської каденції у Верховній Раді України, депутат облради Микола Григорович та нинішній мер Володимир Тетерський.

Петицію, яку протягом дня вже підтримали 37 із 100 (необхідних для реалізації) радомишлян, сьогодні оприлюднено  на офіційному сайті міської громади.