Шрифти

У відповідності до Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова повинен щорічно публічно звітуватися перед громадою про пророблену роботу.
Цьогоріч звіт Радомишльського міського голови Володимира Тетерського, на відміну від попередніх років, у зв’язку з пандемією був дещо в іншому форматі, адже зібрати широкий загал громадян під час дії карантину було неможливо.


images  То ж меру довелося звітувати перед депутатами після розгляду усіх питань порядку денного на черговому пленарному засіданні ради.   

Звітуватися було про що. Усі комунальні галузі – медицина, шкільна, дошкільна, позашкільна освіта, культура, спорт профінансовані згідно бюджетних призначень.

Успішно проводиться реконструкція спортивного комплексу, стадіону, шкіл, дитсадків, ведеться ремонт та будівництво нових доріг на теренах громади. Змінює обличчя райцентр – стає охайнішим, комфортнішим.

Депутати у своїх виступах відмічали злагоджену роботу депутатського корпусу, апарату ради, висловлювали пропозиції на нагальні проблеми соціального характеру, які необхідно вирішувати на перспективу, задавали запитання та позитивно оцінювали роботи міського голови.

Словом звіт Володимира Тетерського, що був останній у його нинішній каденції, яка добігає кінця, пройшов у конкретній, діловій атмосфері.

У жовтні поточного року пройдуть вибори до місцевих рад. То ж вагомі здобутки та плідну роботу мера упродовж його головування безумовно оцінять члени міської громади своєю підтримкою у разі повторного його балотування на посаду міського голови.

 

Популярні новини міста