Шрифти

У Радомишлі поновлюють роботу ринків: утім відповідальність за перевірки дотримання вимог до їх діяльності та забезпечення відсутності неконтрольованої торгівлі – колективна


30 квітня відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Комісія прийняла рішення про відновлення роботи ринків з умовою дотримання протиепідемічних умов до діяльності агропродовольчих ринків, встановлених головним санітарним лікарем України.
Детальніше читай ТУТ
Утім виникають запитання щодо відповідальністі за організацію, періодичність, тощо, перевірок дотримання вимог до їх діяльності та забезпечення відсутності неконтрольованої торгівлі, визначеної п.3. Протоколу засідання комісії.

Документом відповідальність покладена на всю робочу групу. Тобто колективна. Особа, яка несе персоніфіковану відповідальність за вищезазначений контроль роботи ринків від місцевої влади не визначена.

Як відомо дотримання архітектурних, санітарних норм та правил на районному ринку дуже проблематичне. Під час карантину за таким об’єктом потрібне пильне око, а не колективна неефективність.
В тему:
"У Радомишлі комісія перевіряла готовність ринку для роботи в умовах карантину та нарешті побачила недоліки, які щобазарно були там роками"