Шрифти

Радомишль: депутати провели пленарне засідання міськради у масковому режимі


Сьогодні , 30 квітня, відбулося чергове засідання Радомишльської міської ради.
Обставини, пов’язані із умовами спричиненими спалахами епідемій та пандемій, що створюють загрозу життю і здоров`ю значних верств населення не впинули на ритмічну роботу депутатського корпусу та виконавчого апарату Радомишльськогої міської ради.

Депутати оперативно провели чергове пленарне засідання, розглянувши понад 50 питань порядку денного. Щоправда проведення зібрання під час карантинного режиму носило відповідні ризики. То ж у раді заздалегідь подбали про безпеку депутатського корпусу та службовців, які були присутні на сесії у якості доповідачів по профільних питаннях порядку денного.

Робочі місця у сесійному залі для депутатів були розміщені на певній безпечній  дистанції окремо один від одного.

Варто зазначити, що з 27 обранців громади у сесійний зал у такому режимі вирішили прийти  та зареєструватися  - 21.

Робота сесії, обговорення питань і, навіть, виконання гімну України, проходило з неухильним дотриманням маскового режиму.

Депутати внесли зміни до бюджету 2020, у зв’язку з різким зменшенням доходної частини міського бюджету проголосували за рішення згідно якого значно зменшено фінансування витрат на утримання службовців ради.

Надалі, врахувавши ситуаційну обстановку та пропозиції певних прошарків міської спільноти зняли з порядку денного питання відчуження приміщення колишнього райсуду. детальніше ТУТ 

З огляду на виключність обставин, пов’язаних із запровадженням режиму надзвичайної ситуації чи надзвичайного стану на території України або окремих територіях України, а також в умовах спричинених спалахами епідемій та пандемій, що створюють загрозу життю і здоров`ю значних верств населення внесли доповнення до Положення про постійні депутатські комісії ради, а також доповнення до Регламенту ради, згідно яких плануєтться проводити пленарні засідання ради та комісій в режимі відеоконференцій/аудіоконференцій або з використанням електронного цифрового підпису (дистанційне засідання). детальніше ТУТ

У подальшому оперативно внесли зміни у статут Радомишльської райлікарні, проголосували понад 30 питань у сфері земельних відносин: по виділенню земельних ділянок, затвердження їх нормативної оцінки, надання дозволів на виготовлення проектно - технічної документації із землеустрою та її затвердження, тощо. 

А також затвердили рішення конкурсної комісії про призначення Ігоря Харитончука директором муніципального підприємства по благоустрою міста. детальніше ТУТ

Варто зазначити що під час  призначення нового керівника підприємства по благоустрою міста  виникла дискусія щодо оцінки роботи його попередника. Тому секретар міськради Віктор Міхненко, маючи під рукою інформаційну довідку фінансового управління міськради щодо проведеногої  аудитної перевірки фінансово - господарської діяльності результатів роботи благоустріївців, вимушений був неї оприлюднити. 

Згодом депутатам також надала деталізоване  роз'яснення і сама очільниця управління Олена Духніч. У підсумки - результати перевірки не те що, невтішні, а плачевні.

Підприємство, не зважаючи на повне фінансування робіт по благоустрою міста за рахунок міського бюджету,  було і є збитковим. Про це  свідчила низка  статистих показників перевірки. Наведемо лише один приклад-сума збитків у 2020 році становила понад півмільйона грн.

Надалі депутати, погодившись з запропонованими проектами рішень відділу містобудування та архітектури ради про затвердження вже розроблених окремих детальних планувань територій ради, надали дозвіл на нові розробки громадянам та перейшли до різного.
У різному розглянули ряд відповідей на попередні звернення ради до державних інституцій та прийняли декілька інших.

 Словом обранці громади, службовці виконавчого апарату ради звикають до роботи у нових неочікуваних умовах та  режимах роботи. По-іншому ніяк, адже  життєважливі  питання мешканців об'єднаної Радомишльської громади, які виникають повсякчас,   потребують оперативного та  невідкладного їх вирішення.