Шрифти

- За даними Житомирського обласного лабораторного центру, станом на 9:00 13 квітня 2020 року в області підтверджені 94 випадки коронавірусної інфекції:
З них - 2 випадки у м. Радомишль (1 – летальний 13.03.2020) 

- Відбулося позачергове засідання  міського оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації спричиненої розповсюдженням короновірусної інфекції COVID-19

Під головуванням Світлани Ковальчук – заступника міського голови, керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням короновірусної інфекції COVID -19, на якому розглядалося питання про ситуацію, яка склалася на території Радомишльської міської об’єднаної територіальної громади щодо розповсюдження короновірусної інфекціїCOVID-19.

Прийнято рішення, зокрема:
Начальнику Радомишльського відділення поліції С. Цівончук:

- Встановити коло контактних осіб, які на початку квітня поточного року могли контактувати з хворою на короновірусну інфекцію COVID-19, жителькою міста Києва.
- Встановити пости охорони у місцях перебування громадян з підозрою на короновірусCOVID – 19 до закінченням терміну перебування їх на ізоляції (самоізоляції).

Головному лікарю КНП «Радомишльський ЦЕНТР ПМСД» Н. Ляшевській

- Забезпечити нагляд сімейними лікарями КНП «Радомишльський ЦЕНТР ПМСД» за особами з підозрою на короновірусCOVID – 19 до закінченням терміну перебування їх на ізоляції (самоізоляції).


Інформація станом на станом на 13квітня 2020 року:

Радомишльський Центр ПМСД
- на прийомі у сімейних лікарів, 12.04.2020 року перебувало 2 пацієнти, з них з ГРВІ – 1, лікарями призначено амбулаторне лікування, звернень до чергового лікаря не було.
КНП «Радомишльська лікарня»
- за минулу добу до міської лікарні тяжких хворих не поступало.
Нових хворих з ознаками на COVID -19 не виявлено.
Стосовно пацієнта з ознаками вірусної хвороби COVID -19, який знаходиться на самоізоляції та під наглядом сімейного лікаря: станом на 12.04.2020 – стан здоров’я задовільний, скарги відсутні.
Під наглядом сімейних лікарів перебувають контактні особи. Станом на 12.04.20 року скарги на стан здоров’я відсутні.

 

 

Популярні новини міста