Шрифти

«Сьогодні, 10.04.2020р, міжвідомчою групою було перевірено Радомишльський ринок з виконання вимог дотримання санітарних норм і правил, необхідних для здійснення торгівлі в умовах карантину, передбаченого чинним законодавством.
У роботі групи взяв участь голова Радомишльської районної державної адміністрації Віктор Пулковський.


За результатами перевірки було встановлено, що адміністрацією Радомишльського ринку не забезпечено санітарні норми та правила, необхідні для відновлення роботи ринку у частині реалізації продуктів харчування та іншої продукції, яка не заборонена Постановою Кабінету Міністрів України.

Як зауважив голова РДА Віктор Пулковський, діяльність адміністрації Радомишльського ринку має бути спрямована на забезпечення санітарних норм і правил на підпорядкованій території.

Враховуючи рекомендації Радомишльської районної державної адміністрації, як органу виконавчої влади, та відповідно до діючих санітарних норм і правил міжвідомчою групою було встановлено, що ринок до роботи в умовах карантину не готовий.

Акт перевірки дивись ТУТ

Адміністрації ринку було запропоновано усунути виявлені недоліки та повідомити комісію про готовність роботи ринку» - повідомляє  сайт громади.

Зазначимо, що  у такому стані, яким його побачила комісія, ринок  працює роками. Утім контролюючі державні інституції чомусь не помічади до сьогодні.

 Два роки тому Радомишль - інфо  в черговий раз у своїй публікації інформувала дивись ТУТ містян про стан об'єкту, де тисячі людей купують продукти.  Окрім установки  якось десятка металевих боксів та  ремонту м'ясного павільйону з тієї пори у благоустрої території чи  фасадів приміщень  майже  нічого незмінилося.