Шрифти

images       Радомишльське ДНС повідомляє:


   - «26 березня о 22:43 до Радомишльських рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в приватному дерев’яному житловому будинку в с. Забілоччя, що на відстані біля 30 км. від райцентру.
На місці бійці ДСНС встановили, що через пізні виявлення та повідомлення вогонь вже встиг повністю охопити зазначений будинок та перекинутися на дах та другий поверх ще одного будинку.
Оцінивши обстановку, керівник гасіння пожежі залучив на допомогу додаткові сили та засоби. Пожежу локалізовано о 00:36, о 06:10 – ліквідовано.

Упродовж всього процесу гасіння рятувальники здійснили 11 підвозів води. Внаслідок пожежі вогнем знищено дерев’яний будинок, а також дах, другий поверх та 15 кв. м перекриття між поверхами іншого будинку.

Крім того, стало відомо, що в дерев’яній оселі проживали мати з сином. Вони прокинулися вночі від сильного запаху диму. Вийшовши на двір, побачили, що горить дах їхнього будинку. Син одразу ж викликав рятувальників, а його матір повернулася всередину палаючої будівлі за документами. Вийшовши звідти, вона побачила, що в неї сильно обпечені руки. Її син відразу ж повіз до лікувального закладу.

До ліквідації загоряння залучалося 9 чоловік особового складу та 2 одиниці пожежної техніки.
Попередня причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні пічного опалення. Наразі остаточні обставини надзвичайної події встановлюються фахівцями

31 березня групою піротехнічних робіт Управління ДСНС України в області знищено два вибухонебезпечні предмети часів минулих війн, виявлених напередодні поблизу сіл Поташня та Кичкирі Радомишльського району.

У першому випадку, в лісосмузі, що поблизу населеного пункту, місцевий житель натрапив на вибухонебезпечний предмет під час прогулянки. Прибулі за викликом фахівці ДСНС ідентифікували знахідку як 1 артснаряд калібром 76 мм.
А в с. Кичкирі місцеві жителі на дні ставка, воду з якого спустили напередодні, помітили мінометну міну калібром 82 мм.»

Нагадуємо: при виявленні невідомих залізних предметів, схожих на боєприпаси, в жодному разі не торкайтеся їх, а звертайтеся за номерами екстрених служб «101» або «102».

30.03.2020 № 45-О


220217Радомишльський міський голова Володимир Тетерський видав розпорядження:

«Про скликання двадцять восьмої сесії Радомишльської міської ради сьомого скликання на 30.04.2020 року о 10 годині в залі засідань міської ради з порядком денним»:
- бюджетно-фінансові питанн;
- земельні питання;
- різне

 - « Про призупинення конкурсу на зайняття посади у зв’язку з виконаннямпостанови КМУ від 11.03.2020 року №211 « Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, п.2 постанови КМУ від 16.03.2020 року №230» :


- призупинити проведення конкурсу, оголошеного розпорядженням міського голови від 17.03.2020 року №67 « Про оголошення конкурсу» на час карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України відповідно до ст.29 Закону України « Про захист населення від інфекційних хвороб».

- відділу кадрової роботи міської ради забезпечити оприлюднення розпорядження про зупинення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії управління земельних відносин та сільського господарства Радомишльської міської ради не пізніше ніж протягом наступного робочого дня з дня підписання відповідного розпорядження, розмістивши його на офіційному вебсайті Радомишльської міської ради та повідомити це кандидатів.

 

- 7425Радомишльського відділення поліції повідомляє:

 «З метою перевірки фактичного стану виконання рішень районної та міської комісій з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, працівниками Радомишльського відділення поліції Коростишівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області, в комісії спільно з представниками відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства і будівництва та цивільного захисту населення райдержадміністрації, сектору цивільного захисту населення, інспектором з благоустрою відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Радомишльської міської ради,а також спільно з представником Радомишльського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, здійснюють комісійні обстеженняроботи суб’єктів господарювання, які передбачають приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населенняв місті та районі.

За результатами перевірок виписуються попередження суб’єктам підприємницької діяльності про недопущення порушень правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Роз’яснюються відповідні норми чинного законодавства та проводиться просвітницька робота в потрібних напрямках.
В загальному підприємства, заклади та організації дотримуються вимог постанов Кабінету Міністрів України №211 та №215 відповідно від 11 та 16 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVІD-19, спричиненої вірусом SARS-COV-2», а також рішення органів державної влади та місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами. Сподіваємося, що й на далі всі громадяни будуть добросовісно виконувати обов’язки щодо дотримання правил в умовах карантину. Бажаємо Всім здоров’я.

Кожен громадянин, який став свідком або якому відомо про порушення норм в період карантину просимо терміново звертатися на лінію «102».